Test z tajemniczego ogrodu kl 4

Pobierz

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. 22) Zaznacz zdanie fałszywe a) Dick był siostrzeńcem pana Cravena b) Dick był bratem Marty.. Zawiera 11 pytań.. • Błyskawiczna decyzja.. sama, podczas zabawy, podczas spaceru z Martą, .. Mary pracowała w tajemniczym ogrodzie z. answer choices .. Test składa się z 12 pytań.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.Tajemniczy ogród - Same Quizy, Czas Dzieci.1.. Pewnej nocy Mary znów słyszy krzyki.. Dlaczego Mary Lennox trafiła do wuja, Archibalda Cravena?. W kratki wpisz punkty planu zgodnie z kolejnością wydarzeń.. Rozwiąż test.Test z lektury "Tajemniczy ogród" (Frances Hodgson Burnett).. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Testy z lektur SP • KL 4 • pliki użytkownika brzoskwinka14 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Test ze znajomości Balladyny.doc, test z lektury Marcin Kozera.docWspólnie snuli plany, jak niepostrzeżenie dostać się do tajemniczego ogrodu.. 14,90 zł.. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?. a) rudzik b) Dick c) ogrodnik Ben 12.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury Tajemniczy ogród..

• Wejście do tajemniczego ogrodu.

a) wujek A. Craven b) pani Medlock c) służąca Marta d) Dick.. Kto opowiada o wiosennym poranku?. 24,90 zł.. W ten sposób zniknął problem zachowania tajemnicy, nikt już nie mógł zobaczyć, gdzie bawią się dzieci.Tajemniczy ogród w wersji do nauki angielskiego Hodgson Burnett Frances , Fihel Marta .. 4/5.. • Otwarcie okna.. d) Jego syn został kaleką w tajemniczym ogrodzie e) Zgubiono klucz f) Ziemia była nieurodzajna.. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt.. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. Jest to miejsce owiane tajemnicą i milczeniem od dziesięciu lat.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Dom pana Cravena a) miał 600 lat b) miał 100 lat c) był nowo wybudowany.. Przygotowanie do sprawdzianu.. a. narrator b. MaryCzerwone krzesło" - test 1 "Magiczne drzewo.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. W pokoju Colina 14.Jaki prezent przyniosła Mary od swojej matki dla Mary?. Dlaczego Colin siedział zamknięty w pokoju?Tajemniczy ogród..

... Mary znalazła wejście do tajemniczego ogrodu.

U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. H. BURNETT - "TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Po tragicznej śmierci żony, pan Craven zamknął furtkę i zakopał klucz, zabraniając komukolwiek do niego wchodzić.Prowadzi go do tajemniczego ogrodu i pokazuje, jak starała się pomóc budzącym się właśnie do życia roślinom.. c) Był brzydki/zaniedbany.. z panią Medlock, z Ayah, z Dickiem, z Martą, Tags:18.. 21,00 zł.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.Kto pomógł Maty znaleźć furtkę i klucz do tajemniczego ogrodu?. W tajemniczym ogrodzie Colin stawiał pierwsze kroki z pomocą: a. Mary i Dicka b. Mary i Marty c. starego ogrodnika i Mary d. Dicka i jego mamy 19.. Gdzie wychowywała się Mary?. d) Dick pomagał Mary przy ogrodzie.Tajemniczy ogród - Test.. Ulubionymi kwiatami pani Craven były a) stokrotki b) róże c) tulipany.. • Spotkanie z kawką.. Ile lat miał Dick?. b) Zginęła tam jego żona.. 15,75 zł.. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett..

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?

Mała księżniczka Hodgson Burnett Frances.. Które zdanie nie dotyczy Dicka?. Zawiera 16 pytań.. :krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto pokoi b) sto lat .Tajemniczy ogród test - Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Odnajduje rozhisteryzowanego chłopca i daremnie starających się go uspokoić służących.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. Na pierwszy spacer do ogrodu Colin udał się: a. w fotelu na kółkach b. na rękach służącego c. wsparty na ramieniu swojego taty d. wsparty na ramieniu służącego 20.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury "Tajemniczy ogród" W temperaturze 10 stopni Celsjusza w 100 g wody rozpuści się w 132 g jodku potasu KI i otrzymamy wówczas roztwór .. , Jeśli ten roztwór ogrzejemy do 30 stopni Celsjusza to otrzymamy .. 2021-06-08 22:29:49 Diagnoza podsumowywująca klase 7 2021-06-07 17:11:55Tajemniczy ogród - opracowanie, Symbolika ogrodu w powieści Ogród w powieści Frances Hodgson Burnett ogrywa istotną rolę w życiu głównych bohaterów i dla każdego z nich ma inne znaczenie.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród"..

Trąbkę 15.Kto pomógł Mary znaleźć furtkę do tajemniczego ogrodu?

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.tajemniczy ogród | sameQuizy.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Czerwone krzesło" - test 3 "Tajemniczy ogród" - test 1 "Tajemniczy ogród" - test 2 "Tajemniczy ogród" - test 3 "Przygody Tomka Sawyera" - test 1 "Przygody Tomka Sawyera" - test 2 "Czarne stopy" - test 1 "Czarne .This quiz is incomplete!. a) był siostrzeńcem pana Cravena b) kochał zwierzęta i naturę c) był bratem Marthy 15.. • Wybiegnięcie przed dom.. Rozwiąż test!Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" - Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.a) Nie rosły tam róże.. a. Dick b.Witaj na stronie Quizz.pl.. a. Skakankę b. Lalkę c.. W ziemi rozkopanej przez psa b. W zakurzonym wazonie c.. Dlaczego Colin żyje w izolacji?. Jakie kwiaty kochała pani Carven?. Tym razem nie daje za wygraną i odszukuje miejsce, z którego dochodzą wrzaski.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!Quiz Eduelo.F..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt