Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie ani z zielonego wzgórza

Pobierz

Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. A gdyby Mateusz jednak przywiózł chłopca?. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Ania zafarbowała włosy niby na czarno.. 13 pkt za rozwiązanie + 7 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (10:58) - przydatność: 6% - głosów: 17.. Potem okazało się, że są zielone z dodatkami rudego.. Panna Shirley dobrze wiedziała jak się leczy tę chorobę, gdyż, gdy była u państwa Hammond,ich dzieci przechodziły tę chorobę.. OLX.pl.. Opowiada o dziewczynce, sierocie, którą adoptuje rodzeństwo- Maryla i Mateusz.. Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".Ania z Zielonego Wzgórza - wypracowanie.. O dziewiątej rano zjawiłam się na Zielonym Wzgórzu.. Jej rodzice byli nauczycielami.. Mieszkają na Zielonym Wzgórzu, gdzie Ania poznaje przyjaciół i przeżywa niesamowite przygody.Losy Ani Shirley.. Mark Twain nazwał Anię "najukochańszym dzieckiem literackim od czasów Alicji w Krainie Czarów".Czy swoim charakterem przypominasz Anię z Zielonego Wzgórza?. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie.. biografia wiesławy szymborskiej.. Z sierocińca w świat.. Ania i Diana wreszcie dobiegły do domu państwa Barry.. Wreszcie znalazła swój wymarzony dom .. Wyobraź sobie, że przenosisz się na Zielone Wzgórze..

PROSZĘ O POMOC W TYM ZADANIU!Pobierz: napisz opowiadanie o zielonych włosach ani z zielonego wzgórza.pdf.

Np. jak upiła Dianę, rozbiła tabliczkę na głowie Gilberta czy jak pofarbowała włosy.. POMÓŻCIE !. Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.Ulubiona Przygoda Ani Z Zielonego Wzgórza.. Ania wraz z Dianą pobiegły do chorego dziecka.. wyjaśnij tytuł dziwny ogród.. 0 0; Mój OLX.. Nazwa tej książki to "Ania z Zielonego Wzgórza.. Próbowała zmyć farbę ale nie dało się.Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. PLISSSS NAJWIĘCEJ PUNKTÓW ( MAM NA JUTRO) megi5433 Pewnego zimowego dnia Ania spędzała dzień z Marylą i Mateuszem.. 2010-12-19 14:52:03Ania z Zielonego Wzgórza "Przygoda z Winem" Ania Shirley zamieszkała z Marylą i Mateuszem na Zielonym Wzgórzu .. Wreszcie znalazła swój wymarzony dom .. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Twarda.. Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. Bohaterka trafiła pod opiekę pani Thomas.Zapraszam dziewczynki, bo gorąca czekolada wystygnie- zawołała Maryla z kuchni.. Bohater był bardzo zdziwiony, gdyż dawno się nie widzieli.Napisz opowiadanie z dialogiem, opisem, itp, z książki Ania z Zielonego Wzgórza, To opowiadanie ma być na podstawie..

Wcielając się w tę postać napisz opowiadanie w pierwszej osobie z dialogiem o swoim pobycie na Zielonym Wzgórzu.

Wyobraź sobie, że Ania nie trafia do Cuthbertów, tylko do zupełnie innej rodziny.Przydatność 60% Ania z Zielonego Wzgórza.. Sprawdź, czy swoim charakterem przypominasz tę bohaterkę lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"!Wstęp W roku 1907 Lucy Maud Montgomery zakończyła pracę nad "Anią z Zielonego Wzgórza".. Przed przybyciem na Zielone Wzgórze Ania Shirley nie miała łatwego życia.. -Chodź, Mariolka, bo Maryla może się gniewać, że lekceważymy jej wysiłki- powiedziała Ania.. Ania z Zielonego Wzgórza - Nowy Początek cz. 1 (Anne of Green Gables A New Beginning part 1) familijny melodramat Kanada 2008 Lektor PL.Plik zredaguj opowiadanie z dialogiem ania z zielonego wzgorza.zip na koncie użytkownika emeryproper93 • Data dodania: 13 gru 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Napisz rozprawkę Dlaczego ania z zielonego wzgórza lub w pustyni i w puszczy nie powinna być lekturą szkolną .. jednej z przygód.. Mówił, że nie da się niej zmyć.. Ostatnio wybrane: Wybierz lokalizację: + 0 km 0 + 0 km 0 + 2 km 2 + 5 km 5 + 10 km 10 + 15 km 15 + 30 km 30 + 50 km 50 + 75 km 75 + 100 km 100;L.M..

Jak Ania Uderzyła Gilberta‧Najciekawsza Przygoda Ani ShirleyNapisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".

Najciekawszą, ale i najgorszą w skutkach, było upicie Diany podczas .Ania Shirley ("Ania z zielonego wzgórza") - lektura dodatkowa Ania Shirley jak zwykle spacerowała na łonie natury.. Książki » LiteraturaAnia z Zielonego Wzgórza - Nowy Początek cz. 2 (Anne of Green Gables A New Beginning part 2) familijny, melodramat Kanada 2008 Lektor PL. dan6911 .. Ania Shirley urodziła się w 1866 roku w Bolingbroke w Nowej Szkocji.. Jej rodzice zmarli na febrę, gdy Ania miała zaledwie trzy miesiące.. Ania z Zielonego Wzgórza - tematy wypracowań dla klasy VI.. Montgomery - Ania z Zielonego Wzgórza / Ania z Avonlea.. Wówczas zaopiekowała się nią biedna rodzina państwa Thomas.. Opisz kwiata (np. storczyka) Zastosuj przynajmniej 1 porównanie.Kiedy tak spacerował, podziwiając zieleń drzew i krzewów, wąchając wolnorosnące kwiaty napotkał na stragan prowadzony przez Dziewczynkę z zapałkami.. 2010-05-17 20:47:01; Napisz mi opowiadanie o Ani z Zielonego Wzgórza 2010-01-07 17:46:57; napisz opowiadanie zachęcające do przeczytania ani z zielonego wzgórza 6-7 zdań 2010-01-07 14:37:07; Napisz opowiadanie o przygodzie.. -Już idziemy-dała znać opiekunce.. Dodaj.Napisz opowiadanie o najciekawszej,najśmieszniejszej przygodzie Ani z Zielonego Wzgórza(Akapity ,unikanie powtórzeń) Nadaj Ciekawy tytuł :) Ja bym prosiła opowiadanie o tym jak Anaia upiła Diane Sokiem malinowym:))Piszę do Ciebie, ponieważ chcę Ci przybliżyć książkę, którą przeczytałam..

To był piękny dzień, było ciepło, ale nie za gorąco.Napisz opowiadanie odtwórcze o ,,Ania z Zielonego Wzgórza" Prosze na szybko.

Słońce przebłyskiwało przez liście drzew.Ania Z Zielonego Wzgórza najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Ojciec dziewczynki nazywał się Walter Shirley, a matka Berta Shirley z domu Willis.. Padał z nieba puszysty śnieg, było mroźno.. Uwielbiała, gdy promienie słońca delikatnie muskają jej twarz.. Papkin, długo nie zastanawiając się, rozpoczął rozmowę.. Zachwycała się przyrodą, podziwiała zwierzęta.. Ania z Zielonego Wzgórza kupiła u Żyda farbę do włosów, która miałabyć czarna.. Może być jeszcze tam jakaś znana inna lektura .Prosze to na dziś .Prosze jak… Może być jeszcze tam jakaś znana inna lektura .Prosze to.. Wygląd dworku był wspaniały.Opowiadanie o jednym z wybryków Ani z Zielonego Wzgórza.. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.. Zmarli na febrę, gdy miała 3 miesiące.. Mała Minnie dusiła się, Ania podała jej krople ipekakuana.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis.. Powieść, wcześniej odrzucona przez pięć wydawnictw, zyskała przychylną opinię bostońskiego wydawnictwa PAGE, które zaproponowało pisarce napisanie kolejnej książki o przygodach rudowłosej Ani Shirley.Posłuchaj całości: Ania z Zielonego WzgórzaAutor: Lucy Maud MontgomeryWspółtwó.Charakterystyka Ani Shirley "Ania z Zielonego Wzgórza".. radek cechy charakteru z uzasadnieniem Andrzej Radek charakterystyka andrzej radek losy Ania z Zielonego Wzgórza napisz plan .. opis zamku horeszków w punktach opisz polowanie w panu tadeuszu Opium w rosole plan wydarzeń Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały .Ania z Zielonego wzgórza napisz opowiadanie na temat śmierci Mateusza.. Na podstawie książki pt. "Spotkanie nad morzem" opis morza fragment..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt