Sprawdzian ze znajomości lektury ten obcy z odpowiedziami

Pobierz

Zawiera 10 pytań.. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Herbaciarka dla Babci.. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. najlepsze jest to ze większość z was dostało nie więcej niż 3 pkt a piszą że 200 żeby inne przyjeby się z nich nie .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. 14 najpiękniejszych książek o babciach i dziadkach.. Załóż własny blog!Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. 13.Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (47) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Wazonik ze spinaczy do bielizny.. pytanie 1 z 10.. Bartusra 5 lat temu.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację..

Sprawdzian znajomości lektury z modelami odpowiedzi.

Kwiat z bibuły.. Część 2 na Uczę.pl.. Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury " Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Główni bohaterowie Tego obcego.. Olszyny 3.Ten Obcy - test Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"?. Zawiera nieodpowiednie treści?. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2. domi_mrr 3 lata temu.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Plik Test Kajko i Kokosz.. Sprawdzian proponowany po cyklu lekcji omawiających lekturę "Pinokio".. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.. Tagi dla tego testu: Ha.. POWODZENIA!. Quiz, który przeglądasz jest częścią .Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1. ..

Pytania z lektury Ten obcy.

czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Sajamon Mam jutro sprawdzian a nie było mnie na lekcji w czas przepowiedzenia czytania tej książki więc dzięki!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. odpowiedz 17.10.2011 (14:26) .. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. 2.Sprawdzian po omówieniu lektury Pinokio (z kluczem odpowiedzi) 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Karolina Woźniak Data publikacji 2015-01-12 Średnia ocena 5,00 Pobrań 579. wcale nie chciał wracać.. ostrzegł przed myśliwymi.. Rozwiąż test!11.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Chłopcy z Placu Broni - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Chłopców z Placu Broni.. Rozwiąż test!Ten obcy - odpowiedzi na pytania ?. Test: Do wyspy na rzece można było dotrzeć po konarze: a) olchy b) sosny c) brzozy d) topoli Rozwiązanie - Krewny Zenka odnalazł się w: a) Tczewie b) Choroszczy c) Strykowie .Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Test ze znajomości treści lektury "Pinokio" ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

46 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. zapolował z nim na kury.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D. Udostępnij.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. 6 Obserwuj autora Zobacz .Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśPrzeczytaj uważnie fragment powieści "Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Quiz w Poczekalni.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi?. * Sprawdzian Z Lektury Ten Obcy Chomikuj * baixar como treinar seu drag o mp4 cyanogenmod 9 na galaxy s jak zainstalowac Dlaczego Niektore Funkcje Vod Onet nie Dzialaja Za Granica emachines e725 sterowniki mikrofon Flash Player Android Gta 4 Do Pobrania Gra Za Darmo Pelna Wersja Jezykowa ilova www megaupload com imagenes para descargar gratis .#sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi roygimalrest16 : sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi Kliknij aby przejsc do pliku: om.gy/UgdSbTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

Przeczytaj uważnie zadania, a na pewno poradzisz sobie z odpowiedziami.

Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. pokłócił się z lotnikiem.. Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Domowa hodowla kryształków .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.test z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. PS moja nauczycielka polaka jest surowa.. Ten obcy główni bohaterowie.Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa - Księgarnia Internetowa: Chodzę do 6 kl. i właśnie teraz opracowujemy jeszcze książkę "Ten obcy".William Szekspir "Makbet".. uzasadniając swoje zdanie .. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. W Teatrze Marionetek ODPOWIEDZI 1 a 2 b 3 b 4 a 5 a 6 b 7 a 8 b 9 b 10 b 11 a 12 b 13 b 14 a 15 a 16 b 17 a 18 a 19 b 20 b 21 b 22 a 23 c 24 a 25 Ponumeruj według kolejności .Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy", Język: Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Wyślij zgłoszenie domi_mrr.. Lis prosi Małego Księcia, aby ten: oswoił go.. Jak uchronić się przed smogiem?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Masz na to 40 minut .Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Pinokio został zamieniony w: a)marionetkę b) osła c) psa 21.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań.. Skomentuj.. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Test składa się z 12 pytań.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Ten obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt