Test z ani z zielonego wzgórza klasa 5

Pobierz

Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Przeczytaj dokładnie tekst i odpowiedz na poniższe pytania.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821 .. Ania z Zielonego Wzgórza Lektura dla klasy V .. Zapraszamy!. Fajny Quiz ️ .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Skomentuj.. 4.Za co Pan Philips ukarał Anię.. 5.Ania nie lubiła swojego imienia,o jakim imieniu marzyła.. 6.Kto ofiarował dziewczynce sukienkę z .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Test: .. stypendium Ani b) licytacja Zielonego Wzgórza c) choroba Maryli d) bankructwo banku Rozwiązanie .. Spróbuj też!. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Mieszkają na Zielonym Wzgórzu, gdzie Ania poznaje przyjaciół i przeżywa niesamowite przygody.Posłuchaj całości: Ania z Zielonego WzgórzaAutor: Lucy Maud MontgomeryWspółtwó..

10 pytań ...Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. z kręgosłupem .. Inne testy z kategorii.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1901 d) 1898Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Opowiada o dziewczynce, sierocie, którą adoptuje rodzeństwo- Maryla i Mateusz.. Serwis zamknięty.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej Małgorzata Linde dostrzega jadącego na wozie Mateusza Cuthberta.Piszę do Ciebie, ponieważ chcę Ci przybliżyć książkę, którą przeczytałam.. Literatura Którą bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery jesteś?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata ..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Nazwa tej książki to "Ania z Zielonego Wzgórza.. ta lektura jest do 5 klasy a ja włąśnie chodzę do 5 klasy ja nie wiedziałąm ostatniego!. Czy mógłbyś zostać wolontariuszem WOŚP?. Klasa 4 Klasa 5 Polski.z sercem .. 3.Jakim przezwiskiem Gilbert nazwał bohaterkę.. .Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Fragment rozdziału "Epoka w Życiu Ani" z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. dodany: 2014-05-11 20:42:10, przez: oliviera121) Jak nazywa się autorka powieści ?. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERYPrzykładowe pytania z lektury.. Matematyka.. Czy zachowujesz się jak Waga?. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Ania z Zielonego Wzgórza to początek liczącego aż 10 tomów cyklu powieściowego pióra Lucy Moud Montgomery..

... Ania z Zielonego wzgórza Autor testu: Eda17 Świetna lektura dla gimnazjum, i wyższych szkół.

poleca 80 % .. PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.Play this game to review Polish.. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. wg Haniazyla3.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Miałam ją bodajże w 5 klasie ?. Gdzie toczy się akcja powieści?Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaKartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Ania z Zielonego Wzgórza.. Test składa się z 12 pytań.. Zapraszamy''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wrócić do podanego fragmentu i znaleźć tam potrzebne Ci .. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?.

,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?

2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery - czytanie ze zrozumieniem.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Która filmowa postać jest słodsza?. Kamienie na szaniec popularność: 165 dodał: BigBoss40: Synonimy w języku polskim.. Zostajesz czy odpadasz?. - Internet!Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. koteczek1503 2013-09-21 18 .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Statystyczny Polak ma 7/10, a Ty?. (imiona i nazwisko).. 2.Na jaki kolor dziewczynka zafarbowała sobie włosy.. Rudowłosa, piegowata Ania, błąka się po domach dziecka i kolejnych rodzinach zastępczych, by w końcu, przez pomyłkę, trafić na Zielone Wzgórze, pod skrzydła rodzeństwa Cuthbert - Maryli i Mateusza.test-Ania z Zielonego Wzgórza.. Udostępnij.. ze wzrokiem .. test dodany 11 lat temu przez karolina1708.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;) .. (przy rodzicach ani) XD I "walnęła go w jaja" WTF?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt