Test z lektury opowieść wigilijna odpowiedzi

Pobierz

PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. 8.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Poproszony o wigilijny datek naTest Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. BŁAGAM POMÓZCIE HOBBIT!. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Zwłaszcza natest sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDział - test z lektury Opowieść wigilijna.. b) w Londynie.. Tagi dla tego testu: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Materiały powiązane z testem: Test: Wesele w Atomicach Test z lektury szkolnej "Wesele w Atomicach" #weselewatomicach #mrozek #slawomirmrozek #groteska #lekturyszkolne #lektura.Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (44) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki..

250'000Opowieść wigilijna-test wiedzy.

Szukaj.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraStrona 4 z 36 OPOP-Q00-1904 Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Charles Dickens OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. 1 Obserwuj .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Quiz w Poczekalni.. A może oglądałeś film?. Rozwiąż test!1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Skomentuj.. Hobbit popularność .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. To nie ulegało wątpliwości.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Jeśli tak, to przekonaj się, jak dobrze znasz "Opowieść Wigilijną"!Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. 2.Kim był główny bohater?. Opowieść wigilijna, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190 .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne ..

Dickensa Opowieść wigilijna.

Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z. Udostępnij.. Wyślij zgłoszenie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. UWAGA!. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: bohaterowie lektury opowieść wigilijna.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Quizy Os. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. 3.Z kim mieszkał?. Powodzenia!. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Zawiera nieodpowiednie treści?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens..

Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".

d) w miasteczku Szkocji.. Wanisz 3 lata temu.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Test składa się z 15 pytań.. bezwizji.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Jak dobrze znasz podział.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. c) w Nowym Jorku.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Przekonaj się sam!. bezwizji 2 lata temu.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyCzy czytałeś tą cudowną opowieść napisaną przez Carola Dickensa?. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Skomentuj.. 2021-01-27 15:06:45 Dokonaj analizy słowotwórczej następujących wyrazów : - rękopis - łamigłówka - Białystok.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!.

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Rozwiąż test!» Strona główna » Język polski » Pozytywizm » Opowieść wigilijna.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Udostępnij.. POWODZENIA.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test składa się z 12 pytań.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. c) Wspólnikiem w interesach.. Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt