Kartkówka z lektury opowieść wigilijna

Pobierz

Przetestuj swoją wiedzę.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Przekonaj się sam!. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Rozwiąż test.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Kto jest głównym bohaterem utworu?. zwaliłam na 5 pytaniu.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Noch mal spielen.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. — O kim mowa?Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. "Opowieść wigilijna" - kartkówka ze znajomości lektury.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Marceloli 4 lata temu.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Zwłaszcza naZ nadzwyczajnem zdziwieniem, z niesłychanem przerażeniem ujrzał, że dzwonek, w chwili gdy nań spojrzał, zaczął się poruszać, zpoczątku bardzo wolno, łagodnie, wydając dźwięk cichy, stłumiony, potem coraz silniej, gwałtowniej, wreszcie wszystkie dzwonki w całem mieszkaniu zabrzęczały jak na alarm.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę..

Opowieść wigilijna.

Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Nie wchodził w bliższe relacje, nie współczuł, nie pomagał.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Pytanie 1 /10.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. "Opowieść wigilijna" - streszczenie.. 2011-12-12 16:27:19 Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?. c) Wspólnikiem w interesach.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. leslie24; 14.01.2011 zmieniony Do kogo idzie Scrooge w Boże Narodzenie po raz pierwszy od lat - rOdziny (O)Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Gdzie rozgrywa się akcja "Opowieści wigilijnej" Preview this quiz on Quizizz.. 1,3 MB; 30 paź 11 9:48; Opowieść wigilijna - sprawdz swoją wiedz ę.pdf .2.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Dickensa Opowi eść wigilijna.pdf z chomika sylvia112.. Udostępnij.. Rozwiąż test!. Edit "Opowieść wigilijna .Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Poznajemy także głównego bohatera, Scrooge'a.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. (jej autor także żył w XIX w. Przerwij test.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 2011-01-28 20:13:02mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. CZĘŚĆ I.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?.

Opowieść wigilijna jako powieść współczesna.

Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Szukaj.. c) w Nowym Jorku.. Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.. To nie ulegało wątpliwości.. ), jest dobrą okazją do wyjaśnienia lub przypomnienia uczniom, na czym polega podział powieści zeSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. d) w miasteczku Szkocji.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. Przekonaj się sam!. .Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Dowiadujemy się, że był on twardy w interesach, a także w kontaktach z ludźmi.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Nie było łatwe.Opowieść wigilijna Musze ułożyć krzyżówkę o hasle "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" i odpowiedzi muszą być od tej książki pomożecie ułożyć i odrazu pytania ?. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Opowieść zaczyna się od informacji o śmierci wspólnika Scrooge'a, Marleya..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. (5-10 minut) Lektura Opowieści wigilijnej, której akcja dzieje się w XIX w.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Geneza utworu i gatunek.. Quiz w Poczekalni.. Test składa się z 12 pytań.. Skomentuj.. 250'000Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. POWODZENIA.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaPlay this game to review World Languages.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Test składa się z 15 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt