Test z lektury w pustyni i w puszczy klasa 6

Pobierz

wg Buszaania.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Pozdrawiam.. Trasa wędrówki Stasia i Nel wiodła przez tereny dzisiejszego: a) Egiptu, Abisynii, Sudanu; b) Stanów Zjednoczonych, Kanady; c) Meksyku, Argentyny;Plik test.doc na koncie użytkownika bea28 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 28 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.książce "W pustyni i w puszczy".. Przewiń.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 10.Kim byli bohaterowie powieści: Chamis, Gebhr, Idrys?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Co to jest 4free‧ZwierzętaTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Quizowy Maniak.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. W klasach 4-6 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury Jeśli nie pamiętasz niczego z lat 90., nie dasz rady rozwiązać tego quizu Rumianek czy stokrotka?W Pustyni i w Puszczy.. A w przyszłym tygodniu natomiast czeka nas sprawdzian z lektury!.

Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.

Magdalena Kawnik JĘZYK POLSKI DLA KLASY 6 (20-24 kwietnia 2020 r.) Poniedziałek, 20 kwietnia Lekcja .. "W labiryncie Minotaura" - sprawdzian wiadomości dla klasy V Marzanna Stus "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem Małgorzata Rembiasz "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość .internetowa szkoly w Olesznie od lat zwiazanej z historia i tradycjami Armii Krajowej.. Zgodnie z nową podstawą programową dzielimy je na obowiązkowe i uzupełniające.. Życzę miłego rozwiązywania.. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy, Lektury szkolne, Henryk Sienkiewicz.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.Test znajomo ści lektury "W pustyni i w puszczy" 1.. W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.. pruszak15.. 85% average accuracy.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Kim jest napotkany w puszczy przez Stasia Linde i w jaki sposób pomógł dzieciom.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy z lektury W pustyni i w puszczy (H. Sienkiewicz)..

W pustynii i w puszczy.

Zawiera 16 pytań.. Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a) Polką b) .Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. wg Monikaplich.Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Jedną z postaci historycznych występujących w utworze jest: a) Generał Pułaski; b) Pan Rawlison; c) Mahdi z Sudanu; 8. pytanie 1 z 10.Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Klasa 6 Polski.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.wypelnianiu ankiety online.a) "W pustyni i w puszczy" to powiesc obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powiesc podroznicza c) "W pustyni i w. puszczy" to powiesc przygodowa 35) Stas nauczyl sie strzelac: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdolal uwolnic sie z rak.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy"..

W pustyni i w puszczy Koło fortuny.

Potrzebuje 10 trudnych pytan do lektury "W pustyni i w puszczy".. Brakuje odpowiedzi.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Wymień 3 korzyści płynące z przeczytania powieści "W pustyni i w puszczy":W pustyni i w puszczy Test.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w .. "W pustyni i w puszczy" kl.6- kartkówka.. Test składa się z 15 pytań.. Sprawdź, ile zapamiętałeś!. Brakuje odpowiedzi.. Gdzie rozpoczyna się akcja powieści?. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów piszcie na mój adres mailowy lub na naszą messengerową grupę.. Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. wg Dorota2907.. 9.Kiedy i gdzie odbywa się akcja powieści "W pustyni i w puszczy"..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.W pustyni i w puszczy - - Test.

Na tym, aby tata był z niego dumny.. wraz z odpowiedziami;W Pustyni i w Puszczy - krotki test, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtorzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyswietl pytania.Lektury w klasach 4-6.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt