Test dynastii miziołków

Pobierz

Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.. Mam niejasne wrażenie, że chodzi mu o fragment: " Kończyliśmy jeść obiad, kiedy wpadła mama Fify.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Szkolny Konkurs Recytatorski w SP Nr 4 w Andrychowie.. Warto go zrobić przed kartkówką z lektury dla powtórzenia wiadomości.przygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDynastia Miziołków.. Dynastia Miziołków - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Dynastia Miziołków.. Udostępnij.. Miziołek i jego rodzina: Mamiszon, Papiszon i siostry!. Sprawdziłam, doszedł do miejsca, w którym Miziołek opisuje jak to mama Fify zajęła się biznesem, a ojciec został gospodynią domową.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy ogólnej po lekturze dynastia Miziołków.. Autorką "Dynastii Miziołków" jest: Dynastia Miziołków DRAFT.. Może lektura zainspiruje Cię do stworzenia własnego dziennika?. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.test z Dynastii Miziołków izi pizi lemon squizi tyle mam do powiedzenia a i jestem bardzo dobrym magikiem.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. 2016.Emilia Olszewska kl. IV bGrand Prix "Dynastia Miziołków"Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo..

wg Quezixpl.Dynastia miziołków 2013-01-04 21:50:42 Czy jest jakaś książka podobna do dynastii miziołków ?

Dynastia Miziołków - zdania Koło fortuny.. Test: "Dynastia Miziolkow" - Powodzenia!. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Dynastia MiziołkówTesT Dynastia Miziolkow - przygotuj sie dzieki temu.. Dynastia Miziołków DRAFT.Jaką ocene dostaniesz z testu z lektury ,,Dynastia Miziołków ".. 14 kwietnia.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Rafał Kosik.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Nacobezu: Pamiętaj, żeby pisać własnymi słowami (o ile pytanie nie wskazuje inaczej).Dynastia Miziołków - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Dynastii Miziołków.. Aleksandra_Szalik 4 lata temu.. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.Dowiedz się co pamiętasz z lektury "Dynastia Miziołków".Dynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury - Teleturniej.. 1) Jak nazywa się autor "Dynastii Miziołków"?. a) Jan Brzechwa b) Joanna Chmielewska c) Joanna Olech d) Marcin Kozieł 2) "Dynastia Miziołków" ma formę: a) opowiadania b) baśni c) legendy d) pamiętnika 3) Miziołek mieszka: a) w Opolu b) w Krakowie c) we Wrocławiu d) w Warszawie 4) Przyjaciele Miziołka to .Test z lektury "Dynastia Miziołków" (nowe wydanie) Super!. Joanna Olech.Joanna Olech, Dynastia Miziołków Pytania do lektury W październiku czeka Cię lektura pełna humoru..

1) Szczur Fify zachorował, ponieważ a) zjadł za dużo petów z popielniczki b) był za długo na diecie c) zjadł niedopałek cygara po wujku 2) Miziołek miał a) starszą i młodszą siostrę b) dwie młodsze siostry c) brata i siostrę 3) Jak nazywał się szczur Miziołka ...Autorka dynastii Miziołków w Chrzanowie.

Jakiego gatunku byłaby książka, gdybyś był jej .Dynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kto jest autorem "Dynastii Miziołków"?. Jej bohater miał ciekawe przygody.. OTWÓRZ (HTML5).. Rozwiąż test!Dynastia Miziołków - Test.. Jak dobrze znasz lekturę Dynastia Miziołków?. Klasa 4 Lektura Szkolna Polski Szkoła ninocoma.. Trudny test z Dynastii Miziołków.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. OTWÓRZ (HTML5).. Lista pytań do lektury Dynastia Miziołków Joanny Olech.Joanna Olech, "Dynastia Miziołków" - test z lektury.. 2012-07-13 21:01:37 10 pytań dotyczących treść lektury ,,tajemniczy ogróg 2010-10-20 15:49:12DYNASTIA MIZIOŁKÓW - Audiobook MP3 - piękna książka audio (do słuchania).Pobierz Pełną wersję tego Audiobooka na: że z "Dynastii Miziołków".. Ciekawa jestem, co najbardziej Cię w niej rozśmieszy.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Klasa 4 Lektura Szkolna Szkoła ninocoma Polski.. Miziołek opisał mnóstwo swoich przygód.. Tagi dla tego testu: łatweDynastia Miziołków - test wiedzy.. Temat: Przygotowanie do omawiania "Dynastii Miziołków" Joanny Olech.Lektury.. Sprawdź swoją wiedzę.. Mostra di più Mostra meno .Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Pytania do lektury.. Testy internetowe oraz psychotesty rowniez sondaze.. Ruletka (pytania do lektury "Dynastia Miziołków" Koło fortuny.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury Teleturniej.. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.Dynastia Miziołków - bohaterowie Połącz w pary.. Skomentuj.. Małgorzata Musierowicz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt