Sprawdzian z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!c) królową Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. pytanie 1 z 10.. Do niej należy życie wszystkich zdrajców, miedzy innymi Edmunda, który przeciwstawił się rodzeństwu.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Okładka miękka.. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. 2017-02-19 11:04:07Czarownica w Narnii zgodnie z odwiecznym Prawem Władcy-Zza-Morza odgrywa rolę Kata.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Lektury kl.V Opowieści z Narnii Katarynka 5 ks.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Z kim walczył Piotr?.

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Czy te sytuacje Cię denerwują?. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Elementy .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Do przygód w Narnii i wzięcia płaszczy z szafy przyznają się tylko profesorowi.Opowieści z Narnii.. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Z którego sezonu serialu ,,Teen Wolf" pochodzi ten kadr?. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. 2010-02-10 16:17:37 Może mi ktoś napisać streszczenie książki ' Opowieści z Narni : Lew , Czarownica i Stara Szafa '?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł..

Rozwiąż test i sprawdź!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" ...

Tagi dla tego testu: humorekOpowieści z Narnii.. 64, 99 z .Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Jest najmłodsza z czwórki rodzeństwa.. Zostaje wysłana razem z braćmi i siostrą na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Fajne mam jutro sprawdzian z tego Odpowiedz.. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!Opowieści z Narni.. 01:38.Zsiadaja z koni i tak docierają do starej Latarni, a stamtąd do szafy, z szafy zaś do pustego pokoju.. Czy to żart?. Czym jest Narnia?. dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni"Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. Rozwiąż test!LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski ..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Już nie są królami i królowymi Narnii, znów sa dziećmi, a pani Macready pokazuje nadal turystom dom.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Czy masz kocie oczy?. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe, Łucja zagląda do szafy Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to czwórka rodzeństwa, które zostało wysłane podczas drugiej wojny światowej na wieś, aby uniknąć nalotów trwających w Londynie.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Nie było tujak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLew, Czarownica i Stara Szafa 3..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.. dodany: 2015-01-19 21:10 .15. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.Jakie pytanie można zadać panu TUMNUSOWI z lektury ,, Lew, Czarownica i stara szafa '' Opowieści z Narnii?. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. W jakim mieście mieszkały?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Natalia_Golec1 .. Pochodzi z Londynu.. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. Gratuluję!. 5.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt