Test wiedzy felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli ..

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Witaj na stronie Quizz.pl.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Jako taka łączy w sobie cechy: - powieści fantastycznej (eksperymenty nauczyciela biologii, spotkanie ze Świętym Mikołajem, gnom strzeżący skarbu), - powieści fantastyczonaukowej (wynalazki pana Polona, poziom rozwoju sztucznej inteligencji),Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. 1576 Obserwuj autora Dodaj do .. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to powieść wielogatunowa..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

"FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. test wiedzy, test, książki i komiksy, popularne serie, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi 3791 x, 2017-11-21 15:04:04NaCoBeZU Szkoła podstawowa, wiedza, ćwiczenia, sprawdziany, kartkówki.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.. Zobacz nas na ka.Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Czy znasz te kultowe teksty babci?Rozwiąż test wiedzy z nazywanej polskim "Harrym Potterem" książki i sprawdź swoją wiedzę!

Zapraszamy do oglądania.. chomik8.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Test składa się z 12 pytań.. Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Kim z zawodu jest mama Neta?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Ikigai 11 miesięcy temu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Część 1.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka NetflixRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. 0%Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziZapomniałeś, kim jest Uczniowie gimnazjum, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt