Test z lektury w pustyni i w puszczy z odpowiedziami chomikuj

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury W pustyni i w puszczy, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Jak działania wojenne wpłyneły na bohaterów kamienie.. Proszę o pomoc robię tabelkę do lektury magiczne dr.. Scena humorystyczna z Lalki, nie licząc tej z studen.. Opracowanie jednej lektury, powinno zawierać: 1.Tytu.Plik test w pustyni i w puszczy.docx na koncie użytkownika bea28 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 28 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Test z lektury ,,W pustyni i w Puszczy"..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

wg Ldengusiak.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Ten quiz jest wzorowany na szkolnym teście więc nie będą się tu pojawiać obrazki.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Jeśli nie pamiętasz niczego z lat 90., nie dasz rady rozwiązać tego quizuTest znajomo ści lektury "W pustyni i w puszczy" 1.. W jakim wieku była Nel?. Pytanie 1 Ile lat ma Staś?Test z lektury w pustyni i w puszczy chomikuj to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Klasa 5 Polski.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy (sylvia112) • pliki użytkownika nazgull1 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, karta odpowiedzi w pustyni.doc74. ). Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.. Trasa wędrówki Stasia i Nel wiodła przez tereny dzisiejszego: a) Egiptu, Abisynii, Sudanu; b) Stanów Zjednoczonych, Kanady; c) Meksyku, Argentyny;W pustyni i w puszczy test z odpowiedziami Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami': 10000+ Mapa podróży ..

Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.

Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyobyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powiesc podroznicza c) "W pustyni i w puszczy" to powiesc przygodowa 35) Stas nauczyl sie strzelac: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdolal uwolnic sie z rak porywaczy 36) Ktora narodowosc nie pojawia sie w utworze?Ten QuizTest z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Quiz w Poczekalni.. W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. W jakim wieku był Staś?W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc - W PUSTYNI I W PUSZCZY - SPRAWDZIANY - dorotkar - Chomikuj.pl.W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docOpis testu.. Brakuje odpowiedzi.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Jedną z postaci historycznych występujących w utworze jest: a) Generał Pułaski; b) Pan Rawlison; c) Mahdi z Sudanu; 8..

W pustyni i puszczy mjejsce akcji czas akcji bohater...

• azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Wyślij zgłoszenie.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Załóż własny blog!. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. DYING LIGHT — prologue .Kto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy? ''. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Jak sie nazywa vhora dziewczynka z lektury,,katarynk.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Życzę miłego rozwiązywania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt