Quizizz opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Rozwiąż test!Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Sprawdź swoją znajomość książki "Opowieści z Narnii.. Opowieści z Narnii.. Czwórka bohaterów to: .. "Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Podczas wakacji rodzeństwo - Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr (Lucy, Susan, Edmund, Peter) Pevensie odkrywają .Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa - poradnik do gry.. Zobacz podobne quizy: #duzo #lektura #pytan #test #wiedza .. Czarownica, lew i stara szafa" Krzyżówka.. 10th grade .Lew, czarownica i stara szafa Quiz - Quizizz.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. quizme-192db.kxcdn.com Jak dobrze znasz książkę rozpoczynającą cykl "Opowieści z Narnii"?10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Zostali wygnani z Narni.. Wyrazy bliskoznaczne - z czym bardziej kojarzy Ci się to słowo?Jak Dobrze znasz lekturę ,,Opowieści z Narnii" lew,Czarownica i stara szafa.. Opowieści z Narnii.. Dlaczego rodzice wysłali dzieci z Londynu na wieś?. Brakuje odpowiedzi.. .Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią..

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa.

Education.jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. 6,4 8 ocen krytyków {"rate":6.375,"count":8} Lew, czarownica i stara szafa".. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Krótka recenzja.. Opowieści z Narnii.. Przypadkiem, podczas polowania na Białego Jelenia.. C.S LEWIS OPOWIEŚCI Z NARNII LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Książka ta została zadedykowana dla Lucy Barfield- chrześniaczki autora.. Witam wszystkich większych i mniejszych miłośników świata baśni i fantazji.. Popularne tagi.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Lew, czarownica i stara szafa DRAFT.. Lew, Czarownica i stara szafa' Test.Lew, Czarownica i stara szafa - Test.. Zanim sięgnęłam po nią oglądałam film, który bardzo mi się podobał.. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 9 874 chce zobaczyć .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Dlaczego rodzice wysłali dzieci z Londynu na wieś?. Edit "Opowieści z Narnii.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Zrób test online i sprawdź!.

by annapajak ...Lew,czarownica i stara szafa"?

2011-02-12 00:14:18 ,, Opowieści z Narnii "-,, Lew , Czarownica i Stara Szafa " Wymień magiczne przedmioty , które pojawiają się w powiści i opisz ich właściwości 2011-02-24 16:02:50Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2005 | Film Film powstał na podstawie popularnej serii książek dla dzieci autorstwa C.S.Lewisa, mówiących o walce dobra ze złem.. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.24 Questions Show answers.. Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Lektura w klasie 5.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.. napisz natatkę z odpowiedziami do podanych pytań (wszystkie pytania są o Edmundzie)-kim jest Edmund?-dlaczego znalazł się w domu profesora?-dlaczego często się złości?-kiedy po raz pierwszy znalazł się w Narnii?-co się wówczas stało?-na czym polegała zdrada Edmunda?-czego nauczyły go trudne doświadczenia?-jak odkupił swoje .Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. a) nigdzie b) U .Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" ..

Lew, czarownica i stara szafa.

Opowieści z Narnii.. Gwiazdka112233445566778899 5 lat temu.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i stara szafa.. Lew, czarownica i stara szafa".. Czy uważnie przeczytałeś ,, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa`` Krzyżówka.. Czym jest Narnia?. Lew, czarownica i stara szafa".Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. 7,0 275 816 ocen .. Opowieści z Narnii.. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. Czy przejdziesz trudny quiz z "Opowieści z Narni.. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i Stara Szafa.. d) w bliżej nieokreślonym czasie.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Lew, Czarownica i stara szafa.. Sprawdź, ile pamiętasz!. dla fanów "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot"!. c) po zakończeniu II wojny światowej.. Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Test "Opowieści z Narni.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - sprawdź swoją wiedzę!.

Lew, Czarownica i stara szafa.

1) Gdzie prowadziła stara szafa?. Pomyślałam, że warto było by ją przeczytać.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa.. Lew, Czarownica i stara szafa.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. "Opowieści z Narnii.. 10 ekstra trudnych pytań z serii "Co wolisz?". Dołącz do nas!. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Opowieści z Narnii.. Czy wiesz, z jakiego filmu Marvela pochodzi ten kadr?. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Lew,czarownica i stara szafa"?. Rozpocznij test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt