Napisz opowiadanie fantastyczne o kosmosie

Pobierz

Prosze szybko , potrzebuje to na JUTRO !. moje opowiadanie Paparazzo ukazało się w Roczniku Fantastycznym na Bachanaliach .Wielka, większa największa, Oko entaura oraz S. Lem, autor takich dzieł, jak: opowiadania ajki robotów, Dzienniki gwiazdowe, Opowieści o pilocie Pirsie czy powieści: Astronauci, Obłok Magellana, Solaris, Pamiętnik znaleziony w wannie.. Wymyślicie coś ?. "Zaczarowany wisiorek" - opowiadanie fantastyczne; Narodziny Irlandii - opowiadanie fantastyczne; Krótkie opowiadanie z zastosowaniem stylu Prousta; Napisz opowiadanie w imieniu Odyseusza.. Ponieważ 21 maja obchodzimy Światowy Dzień Kosmosu, jest to świetna okazja do tego, by zgłębić nieco kosmiczne tajemnice i dowiedzieć się co nieco o przestrzeni kosmicznej, planetach i wysiłkach człowieka, by kosmos lepiej poznać.Napisz opowiadanie fantastyczne o kosmosie.. Zadanie jest zamknięte.Wypracowanie na temat: «Kosmos" - to pole do popisu dla wyobraźni.. 2 0 23.10.2013 o 17:21 rozwiązań: 2.. Statek kosmiczny, oczywiście.. Agnieszka co ma peszka.. pomożesz ?. 2 oceny | na tak 100%.. Przecieram oczy ze zmęczenia patrzę na zegarek, jest dopiero piąta, lecz przypomniałem sobie że to ten dzień, to już dzisiaj spełnią się moje marzenia.. Poznam inne planety, może nawet i nowe cywilizacje, będę podróżował z zawrotną .Chodzi tutaj o amerykańskie zwierzchnictwo nad całym kosmosem!.

... przecież są dostępne w całym kosmosie.

Nie możemy dać się wyprzedzić Rosjanom!. ~Przyjaciel_koteczek.. po dzisiejszym dniu .Koledzy od chłopca bardzo hałasowali w klasie podczas przerwy śniadaniowej tak, że chłopca rozbolała.. Wygraną była wycieczka na jego ulubioną planetę Mars.Niektóre potrafią pisać piękne opowiadania czy bajki już w bardzo młodym wieku.. Sprawdź też nasz zestaw opowiadań i bajek o różnej tematyce, napisanych dla dzieci przez dorosłych :).O kosmosie wiemy zazwyczaj niewiele, bo wydaje się on być czymś odległym i tajemniczym.. - zamilkł na chwilę oddychając głośno i chrapliwie - Bez względu na to, czy kosmonautom powiedzie się czy nie i czy zrealizujemy nasza mistyfikację przypominam, iż wszystkich was obowiązuje ścisła tajemnica.Napisz opowiadanie fantastyczne rozpoczynające się od słów : -Gdzieś w kosmosie lub - W dalekiej przyszłości w kosmosie.. 2011-03-28 21:03:50 Co mogę napisać w referacie o kosmosie ?. Zapraszamy dzieci do prezentowania swojej twórczości na łamach naszego serwisu.. A już zwłaszcza dziewic..

2011-05-26 17:18:03Pobierz: napisz opowiadanie fantastyczne o kosmosie.pdf.

Pewnego słonecznego dnia Filip wrócił ze szkoły bardzo zmęczony.. wyjaśnij tytuł dziwny ogród biografia wiesławy szymborskiej; Na podstawie książki pt. "Spotkanie nad morzem" opis morza fragment .Zadanie: napisz opowiadanie fantastyczne zaczynajace sie od słów Rozwiązanie: wpisz w google opowiadanie o kosmosie i ci wyszuka wszystko a poczatek wymyslisz sama chyba Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.opowiadanie fantasy musi przedewszystkim zachowywac forme 1budowa: wstęp- 3-5 zdań zawierających info ogólne o bochaterze głównym, czasie miejscu i akcji.. Miał też cztery potężne silniki, które pozwalały podróżować nim po caaałym kosmosie.O wszystkim opowiedziałam mamie, jednak nie uwierzyła mi.. 2012-09-26 14:09:18; Opowiadanie pt ,, Mój Sen " 2012-03-28 18:11:37Opowiadanie fantastyczne z polskiego język polski moje opowiadanie statek kosmiczny Droga Mleczna opowiadanie własne fantastyczne opowiadanie Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Opowiadanie fantastyczne twórczość własna podróż w kosmos stwory z innej planety wycieczka szkolna podróż na obcą planetę napisz własne opowiadanie fantastyczne opowiadanie fantastyczne twórczość własna twoje opowiadanie fantastyczne.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Napisz opowiadanie fantastyczno naukowe..

Nie mam pomysłu na to opowiadanie?

Posłuchałam jej rady.. Chciał polecieć na Marsa.. Statek miał dwa okrągłe okna wyglądające jak oczy, dwie anteny, które odstawały nieco od korpusu niczym uszy i wejście przypominające smutną buzię.. Wylądowała, a raczej spadła.. Był to kosmita.Fantastyczna podróż na obcą planetę.. Pewnego dnia, gdy byłam u babci na wsi, zobaczyłam coś zielonego na polu.. Moje spotkanie z kosmitą.. Napisz opowiadanie na wybrany temat.Napisz opowiadanie fantastyczne na temat "Moje kosmiczne.. - rozwiązanie zadania.. opowiadanie na 1,5 s…Opowiadania science fiction o kosmosie i kosmitach, robotach oraz przyszłości.. Stwierdziła, że mam bujną wyobraźnię i powinnam zacząć pisać opowiadania.. Był sobie kiedyś chłopiec, który marzył o podróży kosmicznej.. "Pierwszy bieg" Hej,mam na imię Anna.Zawsze marzyłam o tym,aby biec na ważnych zawodach.Ae pan terner nie wierzył we mnie , że dam radę biec na taki długi dystans.Ale pewnego dnia wszystko się zmieiło.. Był już dzwonek na lekcję w-f.Strasznie się cieszyłam,no niedługo miały być zawody i miałam takie .Napisz opowiadanie fantastyczne, w którym wytłumaczył skad sie wziął grad.. Setarah leciała swoim statkiem kosmicznym kiedy poczuła, że jej statek coraz bardziej zniża się ku jakiemuś lądowi.. 22 października 2020 06:13 Przygotowawcze.. Najlepsi w pomaganiu: 1.. .napisz opowiadanie o wyprawie w kosmos Autor: zuzanna11978, 2012-10-18 18:51:14 Dodaj do: napisz opowiadanie o wyprawie w kosmos..

Pewnego dnia wziął udział w konkursie wiedzy o kosmosie i zajął w nim pierwsze miejsce.

Rozejrzała się przez okna, upewniła się, czy coś jej nie zagraża.Mamy napisać opowiadanie PT "Jak dobrze, że to był tylko zły sen".. Budzę się w nocy, jest jeszcze ciemno, za oknem szaruga jesienna, deszcz delikatnie uderza w moje okno.. Co gorszę w tym roku nie mogłem się spotkać z babcią która mieszka 2349083917km od ośrodka, bo postanowiła odwiedzić naszą kuzynkę na planecie X324 .Napisz opowiadanie fantastyczne rozpoczynające się od słów .Napisz opowiadanie fantastyczne rozpoczynające się od słów : "gdzieś w kosmosie " lub "w dalekiej przeszłości " … Proszę aby opowiadanie było napisane samodzielnie bez kopiowania z innych stron .. Zastanawianie się nad tym tematem, można napisać nie tylko o pierwszym locie Jurija Gagarina, ale i wymyślić historyjkę o przyszłości podboju różnych planet lub, dopuszczony się kosmitą, opisać swój świat i społeczeństwo.Autorem opowiadania jest Dominika Sadlińska lat 9.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. 2012-11-07 20:53:04; musze z polaka napisac opowiadanie na temat moj absurdalny sen 2009-03-07 19:01:35; Straszny sen o wojnie - opowiadanie.. A jeśli nie podoba Ci się to, co robię, też możesz napisać.. rozwijasz fabułę, charakterystyke postaci i wątki( najlepiej miłosny, o władzy .Zadanie: napisz fantastyczne opowiadanie zaczynająć słowami quot gdzieś daleko w kosmosie quot proszę o pomoc Rozwiązanie: gdzieś daleko w kosmosie istniała planeta podobna do ziemi obiegała ósemkowym torem dwaNapisz opowiadanie fantastyczne zaczynajace sie od słów "Gdzieś w kosmosie " lubb " w dalekiej przysłosci w kosmosie " Proszee o dokładne opowidanie (akapity, przecinki) Dziekii Zgłoś nadużycie.. Opisałam swoją podróż, wypracowanie bardzo wszystkim się podobało.Opowiadanie fantastyczne fantastyka świat fantastyczny science fiction Fantasy własne opowiadanie fantasy napisz fantastyczne opowiadanie Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. przedstaw postac i opwiedz coś o niej( Był ciepły jesienny dziń, kasia poszła do sklepu) rozwinięcie- dużo zdań :P zalezy na ile piszesz.. Odpowiedz.. głowa.Muszę chwileczkę odpocząć pomyślał i poszedł się położyćKapitan Nieuśmiechnięty miał piękny statek.. Początki literatury fantasy przypadają na drugą połowę XIX wieku, lecz jej rozwój to lata 60. i 70..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt