Rewolucja francuska i okres napoleoński klasa 6 test

Pobierz

Aby mieć dostęp do materiałów dydaktycznych.. Temat: Sprawdzian z rozdziału "Rewolucja francuska i okres napoleoński" Wymień dwie przyczyny rewolucji we Francji; Wyjaśnij pojęcia:-rewolucja-burżuazja-gilotyna-monarchia konstytucyjna-konstytucja-taktyka .Temat: Podsumowanie wiadomości z rozdziału VI "Rewolucja francuska i okres napoleoński" W tym tygodniu proszę wykonać podsumowanie z podręcznika ze strony 214.. Brak możliwości powrotu do pytań po udzieleniu odpowiedzi.. Za tydzień napiszemy sprawdzian widomości z działu VI, proszę zrobić podsumowanie utrwalające poznane wiadomości.. Rozpocznij sprawdzian.Temat: Rewolucja Francuska i okres napoleoński - dział VI - podsumowanie.. Nowa Eraintro music: "The En.Sprawdzian "Rewolucja francuska i okres napoleoński" - test sprawdzający - rozdział 6.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie.. Przewiń do materiałów.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 6 dział 6 - Rewolucja francuska i okres napoleoński - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaSprawdzian z historii klasa 6 .T: Powtórzenie wiadomości z kl. 6 W ramach powtórzenia proponuje zrobić 3 dowolne testy..

rewolucja francuska i okres napoleoński kl 6d DRAFT.

Odpowiedzi proszę przesłać na adres .. wg Piotrw1218.. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki, a następnie kliknąć "Odśwież".. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 6.. - Zwycięstwo Napoleona, - likwidacja Paryża jako stolicy, Brakuje odpowiedzi.. Wojny i upadek Rzeczypospolitej.Test Wielka Rewolucja Francuska, podrozdział podręcznika Historia WSZPWN dla Klasa II.. Jutro zrobimy lekcję znajdującą się w podręczniku na stronie 212 -213 w ramach "TajemniceRewolucja francuska i okres napoleoński.. | Rozmiar: 429 KB | Ilość Pobrań: 96.Sprawdzian "Rewolucja francuska i okres napoleoński" - test sprawdzający - rodział 6.. 0%Sprawdzanie wiedzy.. Powodzenia!REWOLUCJA FRANCUSKA I OKRES NAPOLEOŃSKI.. wg Kasiarut72.Wybuch rewolucji francuskiej.. Testy zawierające zadania do: VI: Rewolucja francuska i okres napoleoński (1) Testy Nowej Ery.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Bolesław Chrobry i Zjazd w Gnieźnie.. sprawdzian po dziale 6.. Duchowieństwo.. !Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników..

"Rewolucja francuska i okres napoleoński".

Temat : Sprawdzian wiadomości - Rewolucja francuska i okres napoleoński.. Część 1.. Rozdział VI, test nr 1. refresh Odśwież.Skutki rewolucji francuskiej: likwidacja absolutyzmu we Francji.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 6.. Nazwa testu: 6.. - upadek Napoleona, - powstanie dynastii Burbonów.. Kto wchodził w skład stanu trzeciego we Francji (podaj 3 odpowiedzi)?. Jestem ciekawa jak Wam pójdzie.. Chłopi.. Biedota miejska.. Wszystkie klasy szóste napiszą go w czwartek (14.05.2020 o godz. 10:00).. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.. kl.-vi-06-rewolucja-francuska-i-okres-napoleonski Pobierz.Proszę przygotować się do sprawdzianu.. Powodzenia!. Przewiń.Rewolucja francuska i okres napoleoński - Rozdział V/Klasa 6 - Lekcje historii pod ostrym kątem..

Chłopi

.Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 historia rewolucja francuska i okres napoleoński': 10000+.. Po każdym pytaniu będzie pokazana poprawna odpowiedz.. Od Piastów do Jagiellonów.. wg Jmodrzewska30.. Będzie dostępny na stronie szkoły w terminie 9Książka nauczyciela zawiera sprawdziany, testy, klucze odpowiedzi do poniższych działów: Klasa 4.. REWOLUCJA FRANCUSKA OKRES NAPOLEOŃSKI Połącz w pary..

Rewolucja francuska i Okres Napoleona Teleturniej.

Odpowiedzi prześlij na mój adres dzisiaj do godziny 16 !. Podręcznik Wczoraj i dziś, wyd.. Wstaw ten quiz na stronę lub bloga.Test: Rewolucja francuska i okres napoleoński / Memorizer.Rewolucję francuską zapoczątkował atak na.. Cytat,, Ludzie rodzą się i pozostają wolni i równi z punktu widzenia prawa" pochodzi z. Księstwo Warszawskie zostało utworzone na mocy postanowień traktatu zawartego na tratwie na rzece.Rewolucja francuska i okres napoleoński.. Zadania, które można wykorzystać do sprawdzenia wiedzy lub ćwiczeń (41) Zwiń listę materiałów.rewolucja francuska i okres napoleoński kl 6d Quiz - Quizizz.. Macie czas do 5 czerwca.. Wybuch rewolucji francuskiej.. Rewolucja FrancuskaPołącz w pary.. Linki poniżej.. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowania.Q.. Rewolucja francuska.. Lekcja 53 - Powtórzenie wiadomości z rozdziału VI: "Rewolucja francuska i okres napoleoński".. Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do .Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Darmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 6 dział 6 - Rewolucja francuska i okres napoleoński - Wczoraj i dziś w kategorii HistoriaSprawdzian z historii klasa 6 dział 6 - Rewolucja francuska i okres napoleoński - Wczoraj i dziś wikipedia.org Sprawdzian z historii dla klasy 6 przygotowany na podstawie .Klasa VI - historia - lekcja 53..

Rewolucja francuska.

Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.. Rewolucja i republika Francuska Test.Sprawdzian z historii dla klasy 6 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "Rewolucja francuska i okres napoleoński".. Rewolucja FrancuskaTest.. Rewolucja Francuska Połącz w pary..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt