Balladyna test ze znajomości lektury chomikuj

Pobierz

ucieszyła się uciekła z zamkuze znajomości lektury ,,Balladyna" - Test.. Sprawdź jak dobrze znasz utwór Juliusza Słowackiego ,,Balladyna"!. Test: BalladynaTest ze znajomości treści "Balladyny" Juliusza Słowackiego 1.. #balladyna #testzlektury #juliuszslowacki #slowacki.Balladyna - test ze znajomości lektury - Koło fortuny.. Część 1.. Część 3.Test z lektury- "Balladyna".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test: Balladyna - test łatwy.. wy…Antygona - tragedia Sofoklesa z roku 442 p.n.e. a) żoną Kirkora i siostrą Aliny b) żoną Kirkora i córką Filona c) córką Wdowy d) córką Wdowy i Pustelnika 3.. Stary człowiek i morze test ze znajomości lektury Balladyna Zawiera 6 pytań.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Hobbit - cechy fantasy.. Opisz sytuację rodzinną Balladyny., Za kogo wyszła Balladyna?, Co siostry miały zbierać w lesie?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Balladyna - test ze znajomości lektury - Random wheel.. Czyj to był pomysł?, Kto poradził Kirkorowi, by wziął żonę z ludu?, Od kogo Lech otrzymał koronę?, Kto wygnał Popiela III?, Dlaczego Kirkor zatrzymał się w chacie wdowy?Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.. wg Emilaw.Deszczowe głosowanie!Plik Test ze znajomości Balladyny Juliusza Słowackiego.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Balladyna • Data dodania: 30 paź 2011..

:Balladyna - test ze znajomości lektury - Onnenpyörä.

4.Jak doszlo do slubu Klary?5.. Chłopi - powieść Władysława Reymonta, pisana w latach , opublikowana w formie książkowej w latach .. Sprawdź jak dobrze znasz utwór Juliusza Słowackiego ,,Balladyna"!. Kim była tytułowa bohaterka-Balladyna?. Napisz do jakiego rodzaju literackiego należy utwór .. Pisarz otrzymał za ten utwór Nagrodę Nobla w 1924.Balladyna - test ze znajomości lektury - Glücksrad.. charakterystyki postaci i streszczenia.. wg Otaratajcio.. Szukaj.. Co zrobiła Balladyna, kiedy na ucztę wdarła się jej matka.. Z jakiej rodziny pochodziła Balladyna?, Jak miała na imię siostra Balladyny?, Skąd pochodzi imię Balladyny?, Kto jest autorem dramatu Balladyna?, Za kogo wyszła Balladyna?, Co siostry miały zbierać w lesie?, Kto poradził Kirkorowi, by wziął żonę z ludu?, Od kogo Lech .#szkolaKartkowka ze znajomosci tresci lektury Juliusz Slowacki BALLADYNA" Kartkowki z lektury umieszczane na moim blogu maja za zadanie jedynie sprawdzic znajomosc lektury.. Radzę Ci wpisać w google "test sprawdzający Balladyna", albo "test sprawdzający znajomość lektury balladyna".. Balladyna test grupy AB.rtf - Balladyna - Testy i opracowania lektur - fretkafredziu - Chomikuj.pl.Test ze znajomości treści Balladyna.docx - Balladyna, opracowania, wypracowania - Materiały pomocnicze, podstawówka, gimnazjum i liceum - damadworu - Chomikuj.pl.Plik Test ze znajomości Balladyny.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 21 kwi 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik test ze znajomości lektury balladyna samequizy.pdf na koncie użytkownika ltdortch • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rozwiąż test znajomości lektury Balladyna Juliusza Słowackiego i sprawdź jak dobrze pamiętasz wydarzenia z książki..

Łatwy test ze znajomości lektury Balladyna.

Z jakiej rodziny pochodziła Balladyna?, Jak miała na imię siostra Balladyny?, Skąd pochodzi imię Balladyny?, Kto jest autorem dramatu Balladyna?, Za kogo wyszła Balladyna?, Co siostry miały zbierać w lesie?, Kto poradził Kirkorowi, by wziął żonę z ludu?, Od kogo Lech otrzymał .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. x. Popularne.Balladyna.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Tom 1 - Jesień.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.TEST Z LEKTURY: Balladyna | sameQuizy.. Część 2.. 1) Kto jest autorem utworu ,,Balladyna" a) Juliusz Słowacki b) Adam Mickiewicz c) Jan Kochanowski 2) Była gorsza, zła, zabójcza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt