Testy na kartę rowerową samequizy

Pobierz

Jak pisałaś/eś test na kartę rowerową to co tam było na nim i czy jest trudny?. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.Brak odpowiedzi na pytanie traktowany jest jako błąd.. wjeżdża na jezdnię z pobocza lub innej części drogi, parkingu lub .. Widząc ten znak, rowerzysta: answer choicesStrona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Jak działają testy; Formalności; Kontakt; Rowerzysta na drodze - sytuacja C-01.. P O W O D Z E N I A !a) na skrzyżowaniach równorzędnych, b) na moście, c) na skrzyżowaniach o ruchu kierowanym.. teleturniej - karta rowerowa klasa 4 Teleturniej.. 13) Na skrzyżowaniu obok: a) rowerzysta przejedzie ostatni, b) kolejność przejazdu to: 1 - 2 - 3, c) kierujący samochodem z numerem 2 jest na drodze głównej.. 14) W takiej sytuacji, kolejność przejazdu jest następująca: a) 1 - 2 - 3, b) 1 - 3 - 2, c) 3 - 2 - 1.Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Wystąpił błąd podczas pobierania egzaminu - Failed to fetch (status: 503)c) przejeżdża jako pierwszy.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quizCzy zdasz egzamin na kartę rowerową?. Zachowanie wobez pieszego.. Pierwsza pomoc.. Zestaw #1.. Wybierz tramwaj A tramwaj B rowerzysta..

Rozpocznij.Testy na kartę rowerową.

Postaraj się rozwiązać każdego dnia kilka krótkich testów.. Nasilają stany zapalne i bóle stawówPrzykładowe testy egzaminacyjne (po 25 pytań) Łatwy zestaw na początek.. Zestaw #3.. Żeby można było uznać test za rozwiązany, musisz odpowiedzeć na co najmniej 17 pytań.Potem pojedzie-.. Zestaw #5.. Po ukończeniu rozwiązywania kliknij przycisk "Sprawdź".. Ten quiz jest na podstawie mojej książki od techniki więc raczej odpowiedzi są dobre4.Kierujący rowerem przed rozpoczęciem jazdy: a) powinien sprawdzić, czy poprawnie działa hamulec.. Wybierz samochód rowerzysta.. 3. c) powinien sprawdzić ustawienie lusterka bocznego.Czy zdasz test na karte rowerową?. Następnie sprawdź swój wynik oraz przejrzyj prawidłowe odpowiedzi.. Wybierz tramwaj A tramwaj B rowerzysta.. Na skrzyżowaniu równorzędnym rowerzysta skręca w lewo na skrzyżowaniu.. Wybierz tramwaj A tramwaj B rowerzysta.KARTA ROWEROWA-TESTY.. Następnie-.. Wskaż zbiór zawierający tylko prawidłowe części układu jezdnego.. W każdym pytaniu są 3 odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa, a pozostałe są nieprawidłowe.. Zestaw #2.. Aby zdać test, twoje dziecko musi nie tylko umieć jeździć na rowerze, ale i poznać przepisy ruchu drogowego.Test na kartę rowerową DRAFT.. Klasa 4 Technika Karta Rowerowa.. Karta rowerowa -Test 1 Test.Każdy z testów zawiera 20 pytań i każde z tych pytań jest opatrzone ilustracją..

| sameQuizy.test na kartę rowerową.

Czasem pytania zawierają aż cztery odpowiedzi do wyboru, ale pamiętaj, że są to testy jednokrotnego wyboru.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Karta rowerowa - Test.. Ostatni odjeżdża-.. Małgorzata Wójcik.. Zestaw #7.Karta Rowerowa ( dla tych którzy nie zdali ) Koło fortuny.. Najpierw przejedzie-.. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. Czy Amelka zda egzamin na kartę rowerową?. Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 20 poprawnych odpowiedzi (80%).. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.Start.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zestaw #2.. Karta rowerowa nazywana jest pierwszym prawem jazdy.. Zestaw #3.. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.Krótkie testy do nauki (po 5-6 pytań) Dzięki systematycznej nauce więcej zapamiętasz i będziesz bezpieczniej jeździć na rowerze.. b) może jechać bez uprzedniego sprawdzenia stanu technicznego pojazdu.. Zestaw #6.. Karta rowerowa - test teoria klasa 4b Test.. W jaki sposób mo Ŝna przewozi ć na rowerze dziecko do 7 lat: a) na dodatkowym siodełku; b) z tyłu na baga Ŝniku; c) na ramie.. Z lewej strony nadjeżdża samochód, który jedzie na wprost przez skrzyżowanie.. 12) Na tym skrzyżowaniu: a) rowerzysta pojedzie pierwszy, bo jedzie na wprost, b) kolejność przejazdu to: 1 - 2 - 3, c) pojazd z numerem 3 musi ustąpić pierwszeństwa rowerzyście..

Czy Amelka zda egzamin na kartę rowerową?

Test składa się z 6 pytań.. 13) Na widocznym obok skrzyżowaniu:Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Bo 18.maja piszę ; p.Strasznie się boję.Nie miałam, żadnego próbnego testu.. Autor: Getty images Sprawdź swoją wiedzę na temat ruchu drogowego.. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków.Sprawdź swoją wiedzę na temat ruchu drogowego.. Kart ę rowerow ą mo Ŝe uzyska ć osoba, która: a) uko ńczyła 7 lat, b) uko ńczyła, 9 lat; c) uko ńczyła 10 lat.. Udostępnij.. Zestaw #1.Karta rowerowa Pytania przykładowe Test nr 1 1. jazdy obok innego rowerzysty.. Zestaw #4.. Niemcy wysyłają Polaków do domu.. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.. Rozwiąż test, zaznaczając jedną odpowiedź.. Zakazane na śniadanie.. Umiejętności - owszem, liczą się, ale wiek też ma znaczenie.. koło przednie i tylne, szprychy, obręcz.Hej!. UWAGA: TEST JEDNOKROTNEGO WYBORU!. Nakaz opuszczenia kraju.. Zachowanie przy znakach - mini-zestaw #1.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący, który dojeżdża do .60-latek umówił się z 28-latką na seks..

3.Czy Amelka zda egzamin na kartę rowerową?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt