Sprawdzian z lektury szatan z siódmej klasy z krzyżówka

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. 4.Właściciele dworku szlacheckiego 5.Uczeń niespodziewany wywołany na lekcji historii ( początek książki).. Wanda dla profesora Gąsowskiego.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Szatan z siódmej .Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - postacie .. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Mitologiczni bogowie.Dlaczego lekturę "Szatan z siódmej klasy" można polecić innym?. wg Kbaranowska1975.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pyatnia: 1.. Akcja rozpoczyna się w czwartkowy dzień, w którym doszło do pomyłki profesora Gąsowskiego podczas odpytywania uczniów i trwa około dwóch miesięcy.Powtórzenie wiadomości z klasy 6 - wiedza na sprawdzian z historii na początek 7 klasy - Słówka z klasy 6 - Sprawdzian dla klasy IV z historii dział I .. Szatan z siódmej klasy Krzyżówka.. 75% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie z opisem Adasia Cisowskiego.Komentarze do: Szatan z siodmej klasy-1960..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

Krzyżówka dotyczące lektury ,, Szatan z siódmej klasy " , Pomożecie ?. PATKA71928 4 lata temu.. Postać uwielbiana przez profesora.. Quiz w Poczekalni.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. 2012-02-06 18:22:45 Napiszecie mi streszczenie lektury pt ,, Szatan z siódmej klasy ''?. Najlepsze komentarze.. Skomentuj.. Jest siedemnastolatkiem i uczęszcza właśnie do siódmej klasy gimnazjum i to właśnie on jest tym tytułowym szatanem.. Przypomnienie z klasy 5 Krzyżówka.. Ksiądz, którego pamiętnik znalazł Adaś.. .KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. Quiz w Poczekalni.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Mieszanka z klasy 4 Test.. Kto uwolnił Adama z piwnicy?. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza?. Skomentuj.. 2020-12-21 09:32:28 Omow watek Jana i Cecylii zwracajac szczegolna uwage na: idealizacje postaci sakralizacje rzeczywistosci arkadyjska wizje swiata otaczajacego bohaterow wymowe tego watku w dyskusji pozytywizmu z romantyzmem 2020-12-15 18:42:48Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI..

...Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".

Zapraszamy do rozwiązywania testu!Krzyżówka, która ma na celu sprawdzenie wiadomości o lekturze«Szatan z siódmej klasy» 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dodaj komentarz.. Szatan z siódmej klasy.. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.Krzyżówka dotyczące lektury,, Szatan z siódmej klasy" , Pomożecie ?. 1.Nazwisko kolegi z ławki Cisowskiego 2.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Klasa 6 Polski.. *.148.221) 2020 .Adaś Lisowski, czyli główny bohater książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Nazwisko Adasia, "szatana" 2.. .Witaj na stronie Quizz.pl.. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Jak dobrze znasz treść lektury "Szatan z siódmej klasy"?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Alba111 4 lata temu.. Klasa 6 Polski.. Wioska rodzinna Wandy 4.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 78% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy" z opisem Adama Cisowskiego.. pytanie 1 z 15.. Skomentuj.. W szkole jest ceniony za bystrość, przenikliwość, koleżeńskość, opanowanie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich konfliktów..

7.Krzyżówka ,,Szatan z siódmej klasy'' pomożesz?

Miasto rodzinne Adasia.Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyKrzyżówka dotyczące lektury ,, Szatan z siódmej klasy " , Pomożecie ?. "Szatan z siódmej klasy" - bohaterowie Adaś Cisowski - główny bohater powieści.. Kto ukradł drzwi?. Chłopiec, któremu Adaś znalazł w księgach rachunkowych nitkę, "udającą" setkę 5.. Powtórzenie z klasy 5 Test.. 2011-05-08 21:52:13Jak dobrze znasz lekturę pt. "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. gabciaa222 5 lat temu.. Jakie słowa ukrył Adam w swoim tajemniczym liście do.. "Szatan z siódmej klasy" - czas i miejsce wydarzeń Akcja książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" toczy się w na przełomie czerwca i lipca 1937 roku.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Udostępnij.. Kim była Ewa dla Iwo Gąsowskiego?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ile drzwi było w dworku Iwo Gąsowskiego?. Agata_Froncz 3 lata temu.. Tata Adasia pracuje jako lekarz, a jego mama zostaje wtedy w domu i zajmuje młodszym i licznym potomstwem.Szatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające..

80% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy".

80% ''Szatan z siódmej klasy'' K. Makuszyński streszczenie.. Udostępnij.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Lektura "Szatan z siódmej klasy"-specjalnie dla klasy VIA Ruletka.. Imię pani Gąsowskiej .. 118 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Hasło:,,Szatan z siódmej klasy'' i pytania do niego i odpowiedzi do literek przypominam że hasło: s z a t a n z s i ó d m e j k l a s y To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćJak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Najlepsze komentarze; Najnowsze komentarze; dixi-73 2018-12-09 12:06:51 +25.. 6.Kwiat do którego adaś .Szatan z siódmej klasy - test.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - postacie - Szatan z siódmej klasy 271% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.. Uczęszcza do siódmej klasy jednej z warszawskich szkół.. uwielbiam,zawsze wracam do tego obrazu gdy mnie dopada chandra Odpowiedz.. wg Eboch.Plik Szatan z siódmej klasy tematy wypracowań.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder SZATAN Z 7 KLASY • Data dodania: 22 kwi 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Napisz do nas.. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. 3.Uczeń któremu zginęło pióro.. wg Szczepaniak1.. Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu Teleturniej.. Nazwisko autora książki "Szatan z siódmej klasy" 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt