Sprawdzian z lektury ten obcy klasa 6 z odpowiedziami

Pobierz

pytanie 1 z 10.. Zobaczcie .. Rozwiąż test!Witaj!. w Olszynach 2.. Ten obcy to wielowątkowa powieść współczesna o problemach waszych rówieśników żyjących przed czterdziestoma laty.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. zapolował z nim na kury.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. wcale nie chciał wracać.. ostrzegł przed myśliwymi.. Materiały powiązane z testem: Test: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. ,,Ten obcy" to moja ulubiona lektura .. Jak zrobiłam ten test to za dwie błędne odpowiedzi(pyt.4 i 11) zabrakło mi 55 punktów do 150.. Masz na to 40 minut .Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Olszyny 3.Plik test do lektury ten obcy z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika cipherblue • Data dodania: 31 mar 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury " Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. odpowiedz 17.10.2011 (14:26) .. Elo psy 06 maja 2017Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!.

Pytania z lektury Ten obcy.

Podaj swoje imię: Co się stało Zenkowi w nogę?. PS moja nauczycielka polaka jest surowa.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.test z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. :) 12 lutego 2017Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1.. Test składa się z 12 pytań.. Bartusra 5 lat temu.. Młynówka 3.11 lipca 4.Dunaj 5.pani Cydzikowa 6. rwała porzeczki 7.Antoni Janica 8.inżynierem 9.w Warszawie 10.dziecko na rozpędzonym wozie konnym 11.Strykowie 12.świetnie pływała 13.w Tczewie Mam nadzieje że pomogłam , jest dżo takich samych odpowiedzi ale lepiej sprawdzić z kilkoma odpowiedziami .. Określ czas zdarzeń.. Rozwiąż test!Sajamon Mam jutro sprawdzian a nie było mnie na lekcji w czas przepowiedzenia czytania tej książki więc dzięki!. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Odpowiedz.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. ŻAL MI WAS RODACY 03 grudnia 2018 jpdl co tu sie dzieje w komentarzach, jakieś dziecko .. Ponieważ dotyczy wielu ważnych zagadnień moralnych, możemy ją nazwać powieścią psychologiczną.. Tagi dla tego testu: Ha.. Quiz, który przeglądasz jest częścią .Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. 13.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Kto może to wyjaśnić?. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Przeczytaj uważnie fragment powieści "Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Chwilkę temu 200/2000 Na sprawdzianie easy win.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Publikacje nauczycieli, edukacja - bezpłatne zaświadczenia, Awans zawodowy nauczycieli - konspekty zajęć, scenariusze, ścieżki edukacyjne itp.Pomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Planeta Nowa dla klas: 5, 6, 7, 8..

Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.

Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Uporządkuj alfabetycznie nazwiska głównych bohaterów (5) podając w nawiasie ich imiona.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Określ miejsce zdarzeń.. znałem odpowiedzi.. Pestka wzięła udział w kradzieży, bo: a) chciała udowodnić, że jest odważna b) miała ochotę na jabłka c) nudziła się 5.. Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. 46 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:11.. Pobieraj sprawdziany z geografii do wydrukowania.Testy Klasa 6 najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Powodzenia!. Przekształć fragment wyróżnionego kursywą dialogu w mowę zależną .Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D. Załóż własny blog!Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej..

Quiz z lektury "Nad Niemnem ...Problematyka.

Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.Ten Obcy - test Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"?. Super, akurat za niedługo mam z tego sprawdzian, ale się cieszę, bo uwielbiam tą książkę <3.TEST sprawdzający wiadomości z lektury "Ten obcy" I. Jurgielewiczowej 1.. Ten obcy główni bohaterowie.1.. Zwrot mruknąć przez zęby oznacza: a) powiedzieć coś radośnie b) powiedzieć coś niewyraźnie c) powiedzieć coś z przekonaniem 4.. Główni bohaterowie Tego obcego.. Jest świetna tak jak ten quiz!. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Klasa 6 Polski lektury.. Tagi dla tego testu: test Irena Obcy zenek.. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Lis prosi Małego Księcia, aby ten: oswoił go.. Blisko 350 tys. uczniów klas szóstych szkół podstawowych napisało dziś sprawdzian z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. pokłócił się z lotnikiem.. W utworze występują trzy główne wątki - wędrówka Zenka w celu odszukania wujka, przyjaźń między dziećmi i obcym przybyszem oraz pierwsze .Sprawdzian test szóstoklasisty 2015 CKE.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi?. ja też pojutrze będe miała ten sprawdzian ;)Ten obcy - odpowiedzi na pytania ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt