Charakterystyka ani shirley

Pobierz

- Wstęp.. Wygląd zewnętrzny.. Anna Shirley błą sierotą adoptowaną przez Marylę i Mateusza Cuthbert.. Urodziła się w Bolingbroke w Nowej Szkocji.. Ania Shirley była sierotą.. Do ósmego roku życia mieszkała u państwa Thomas, pomagając w wychowaniu ich .Charakterystyka Ani Shirley z książki "Ania z Zielonego Wzgórza".. Uzdolnienia i zainteresowania.Ania z Zielonego Wzgórza- tak właściwie Ania Shirley była drobnej budowy dziewczynką, miała bladą cerę bogatą w dużą ilość piegów, miała zielone oczy z prześwitem koloru szarego i wyróżniające się rude włosy.. Urodziła się w Nowej Szkocji.. justyna jĘdrzejak.. Dziewczynka mając trzy miesiące straciła rodziców.. Od tej pory dziewczynka nie mogła nigdzie znaleźć dla siebie miejsca.. Główną bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery pt. Ania z Zielonego Wzgórza jest jedenastoletnia Ania Shirley.. Jej matka nazywała się Berta, a ojciec Walter Shirley.PRZYKŁADOWA CHARAKTERYSTYKA BOHATERA Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza Ania Shirley mieszka w Kanadzie na Wyspie Księcia Edwarda w małej wiosce Avonlea.. Teraz czas na rozwinięcie.. W razie trudności skorzystaj ze słownika języka polskiego.. Weź pod uwagę uczucia Ani, opisy przyrody, wprowadź elementy opisu postaci.. Od nowego akapitu opowiedz po kolei wydarzenia.. Anna Shirley błą sierotą adoptowaną przez Marylę i Mateusza Cuthbert..

Ania jako dziecko była bardzo chuda.Pomoc dydaktyczna:) (charakterystyka Ani Shirley Hej właśnie przerabiam "Anie z Zielonego Wzgórza" i napisałam jej charakterystyke.

Charakterystyka Ani Shirley.. Charakter, usposobienie i relacje z ludźmi - tutaj można wstawić cytat lub krótko opowiedzieć jakąś przygodę, która dotyczy charakteru bohatera.. Jeżeli decydujesz się na wprowadzenie dialogu, zapisz go poprawnie.. Duża ilość osób twierdziła że ma ładny, zgrabny nos.. Urodziła się w Bolingbroke w Nowej Szkocji.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. Jest sierotą, rodziców straciła we wczesnym dzieciństwie, potem tułała się po obcych domach, trochęCharakterystyka Ani Shirley.. - Rozwinięcie.. Anna Shirley jest główną bohaterką powieści "Ania z Zielonego Wzgórza".. Urodziła się w Nowej Szkocji.. 1.Zapisz podane wyrazy przy właściwych wyjaśnieniach.. Wygląd zewnętrzny.. - Zakończenie.. Moze komuś się przyda.. O czym musicie pamiętać?. Później dopiero Ania została .lekcja polskiego.. Moze komuś się przyda.. Ubierała się niemodnie i skromnie.Charakterystyka Ani Shirley Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim.. Poznajemy ją, gdy ma jedenaście lat i jako sierota przez przypadek trafia do rodzeństwa Cuthbertów.Charakterystyka Ani Shirley ("Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery) Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza; REKLAMA.. Najlepsi w tym miesiącu .Przydatność 75% Charakterystyka Ani Shirley.. Ania Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery pt Ania z Zielonego Wzgórza Urodziła się w Bolinbroke w Nowej Szkocji Jej rodzice Walter..

Odkąd była wystarczająco duża, by zająć się młodszymi dziećmi, ciężko pracowała na...Pomoc dydaktyczna:) (charakterystyka Ani Shirley Hej właśnie przerabiam "Anie z Zielonego Wzgórza" i napisałam jej charakterystyke.

I Wstęp: - przedstawienie postaci.3.. Po śmierci jej rodziców, zaopiekowała się nią pani Thomas, a następnie dziecko przebywało w domu dla sierot.. 4.dla ucznia.. Zadbaj, aby Twoje opowiadanie zaciekawiło odbiorcę.. Po śmierci jej rodziców, zaopiekowała się nią pani Thomas, a następnie dziecko przebywało w domu dla sierot.. Wstępna prezentacja postaci.. Urodziła się w Nowej Szkocji 5 marca 1865 roku jako jedyne dziecko Waltera i Berty Shirley.. Jej rodzice zmarli, gdy miała trzy miesiące.. Charakterystyka Ani Shirley.. Zanim dostała się do Maryli i Mateusza, przebywała u pani Thomas, pani Hammond, a później w sierocińcu.. dla nauczyciela.. Później dopiero Ania została adoptowana przez MarylęCharakterystyka Ani Shirley O czym musicie pamiętać?. Charakter, usposobienie i relacje z ludźmi - tutaj można wstawić cytat lub krótko opowiedzieć jakąś przygodę, która dotyczy charakteru bohatera.. uczniowskie sukcesyCharakterystyka postaci Ania Shirley to główna bohaterka pięknej i wzruszającej powieści Lucy Maud Montgomery .. Najważniejsze, pisz swoimi słowami.. Na Zielone Wzgórze przybyła jako jedenastoletnia dziewczynka o dużych oczach , bladej i wychudłej buzi i rudych włosach , splecionych w długie dwa warkocze opadające na plecy .Charakterystyka.. Główną bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery pt. Ania z Zielonego Wzgórza jest jedenastoletnia Ania Shirley..

Jej matka nazywała się Berta, a ojciec Walter Shirley.Transcript Ania Shirley - charakterystyka Przygotowujemy materiał literacki i językowy do napisania charakterystyki Ani Shirley Z jakich elementów kompozycyjnych składa się charakterystyka?

Ania jest sierotą.Jej rodzice - Berta i Walter - zmarli,gdy Ania miała trzy miesiące..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt