Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi opracowanie chomikuj

Pobierz

Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Szukaj.. W pierwszej części, podczas napadu na bank została związana przez bandytów.Streszczenia i opracowania lektur szkolnych.. Opracowane przez Freshmind Sp.. Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. poleca 82 % 3319 głosów.. Zawsze zapominała sprzątnąć gabinet mamy Felixa.. Zobacz nas na ka.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia .POWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .Test z lektury!.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.

Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. Skomentuj.. Rozwiąż test!Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Zapraszamy do oglądania.. Quiz w Poczekalni.. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Treść .. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3, 02.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Jest już starszą kobietą i wszystko, co robi, zazwyczaj jest opóźnione (m.in. odpowiadanie "dzień dobry").. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmian/ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. .a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?.

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.

Udostępnij.. Czas i miejsce akcjiRafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1. superbransoletkę " " supernaszyjnik" " superzegarek " Jak ma na nazwisko Net?. Lekturek to strona, na której znajdziesz prawie każde streszczenie lektury które Cię interesuje.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Nie ma najlepszej pamięci i ciągle myli imiona.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi/ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi • Audiobook • pliki użytkownika pati1919 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 01..

Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie ...Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3, 02.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. 1583 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opracowane przez Freshmind Sp.. Plan ramowy 1.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Lucynka - sprzątaczka, z trzydziestoletnim stażem, w banku, w którym pracowała mama Felixa.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Andrzej ; Jan ; Rafał Jaki super gadżet posiada Felix? ". Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik • Lektury • pliki użytkownika tatsel88 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 01.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów (plik pdf) Sztuka czytania - materiały dla nauczycieli (plik pdf) ^W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test składa się z 12 pytań.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Bielecki; Mickiewicz ; Polon Felix ma kłopoty z: językiem polskim w szkole; kontaktem z dziewczętami; mówieniem prawdy .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Net Bielecki - charakterystyka .. Felix Polon - charakterystyka.. Streszczenie.. Skomentuj.. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3Jak ma na imię autor książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. Spotkanie w nowej szkole i .1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Skomentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt