Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem nowa era

Pobierz

Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!Zapewne znają Państwo powieść Hobbit, czyli tam i z powrotem, która zabiera nas w fantastyczny świat z wyobraźni Tolkiena.. Pobierz (doc, 38,5 KB) Podgląd treści.. a) marzec b) kwiecień c) maj 4) Do mapy, jaką Gandalf przekazał Thorinowi, był dołączony a) długi nóż b) złoty sztylet c) mały klucz 5) Podczas ucieczki z jaskini .65. ). 2012-05-24 23:06:48; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Lektury.. Część 1.. Dla fanów Hobbita.. Miejscem akcji Hobbita.. jest: Wyspy na Wielkim Morzu.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. a) dwunastu b) pięciu c) trzynastu 3) W jakim miesiącu rozpoczyna się podróż bohaterów powieści?. Bliżej nieokreślony teren.. 349.Na Jaką Ocenę Zasługujesz W Swoim Życiu‧Czy Mógłbyś Opiekować Się Baby Yodą‧Jaki Rodzaj Muzyki Opisuje Twoją Osobowość‧Jaki Zawód Mógłbyś Wykonywać, Gdybyś Urodził Się W 2050 Roku‧W ilu % jesteś leniwy"Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Test zawiera 30 pytań..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?

Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test składa się z 15 pytań.. 0%Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a kontynuację wydarzeń z powieści Hobbit autor umieścił w kolejnym swoim dziele zatytuowanym Władca Pierścieni.. Ulubione kolory stroju każdego hobbita to: zielony i żółty.~| Hobbit, czyli tam i z powrotem |~ test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do których#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem biogensihyd65 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem Rozpocznij pobieranie klikając w poniższy link: om.gy/sGfcLSmauga nie ma w domuUwaga!. Co potrafili wszyscy hobbici?. Przez ostatni rok doświadczaliśmy świata z pandemią w tle i zagłębiliśmy się w nieznaną krainę edukacji zdalnej.Test wiedzy na temat Lektury szkolnej J.R.R.. Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.zip na koncie użytkownika monkiegomery • Data dodania: 22 sty 2015#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem.. Rozwiązanie.. Dodaj do ulubionych.. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do ..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Udostępnij.. c) szynku Pijany Pajac.. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: W przyszłości.Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. Testodpowiedział (a) 24.03.2013 o 21:19.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - scenariusz 5, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-scenariusz-5.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellen Kopie dieser App erstellen neue leere App mit dieser Vorlage erstellen weitere Apps mit dieser Vorlage anzeigenTest z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" | sameQuizy.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Według opisu autora hobbici to stworzenia o niskim wzroście.. mniejsi od krasnoludów ale więksi od liliputów.. ebesdolog48: sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem test sprawdzajacyPlik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury.txt na koncie użytkownika kitchenrenovation • Data dodania: 27 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R..

Tolkiena ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem''.

Cele lekcji.. Śródziemie.. 2014-12-30 16:46:50Test wiedzy z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, J. R. R. Tolkien.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem Johna Ronalda Tolkiena.. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Rozwiąż test.a) Belladonna b) Balin c) Bungo 2) Ilu krasnoludów zasiadło przy stole, w norce hobbita?. Uczeń: Zna treść lektury, Zna genezę utworu, Posługuje się tekstem i mapami autora, Umie wyodrębnić elementy fabuły utworu, Umie samodzielnie zredagować notatkę,Test czytania ze zrozumieniem na podstawie książki J. R. R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" dla klasy I gimnazjum.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. J. R. R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem (fragment) Teraz pochodem kierował Gandalf.Preview this quiz on Quizizz.. b) barze Pod Zdechłym Szczurem.. d) karczmie Głodny Wilk.. 2012-04-19 14:30:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. 305 Obserwuj autora.. Tolkiena.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!Temat 1: Okoliczności powstania utworu Johna R. R. Tolkiena "Hobbit, czyli tam.. by izabelablabus13 .x..

Podaj swoje imię:Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.

Test jest króciutki i prosty.. Prościutki :) Tagi dla tego testu: lektury hobbit tolkien lektura testBilbo spotkał się z członkami wyprawy w dzień wyruszenia w stronę Samotnej Góry w: a) gospodzie Pod Zielonym Smokiem.. i z powrotem".. Ilu członków liczy sobie grupa krasnoludów, do której przyłącza się Bilbo Baggins?. 6 lat temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt