Zająć stanowisko synonim

Pobierz

Słownik synonimów do słowa zająćNajpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne do wyrażenia zająć stanowisko to: rozsądzić, przyłączyć się, wypowiedzieć się, zasiąść, zawyrokować, wziąć w czymś udział, ustosunkować się, wydać wyrok, orzec, odnieść się, uzyskać członkostwo, rozstrzygnąć, wstąpić, nawiązać, przystąpić,.Powiązane synonimy.. (best seats) zająć (też: obejmować, .. Przeglądaj przykłady użycia 'zajęcie stanowiska' w wielkim korpusie języka: polski.Słownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.. Synonim: (Szybka) Reakcja Szybkość, Pęd, Pośpiech, Prędkość, (Szybkie) Tempo, Wartkość.. Następnie państwa członkowskie - 27 rządów - będą musiały zająć stanowisko w tej sprawie.. rozsiąść się, pozasiadać, porozsiadać się, usiąść kolejno, zająć miejsce, rozlokować się, umiejscowić się.. zająć stanowisko = adopt a position.Witamy w internetowym słowniku rymów rymy.eu.. Następnie państwa członkowskie - 27 rządów - będą musiały zająć stanowisko w tej sprawie.Tłumaczenie słowa 'zająć stanowisko' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.opinia, krytyka, diagnoza, osąd, sąd, zaopiniowane, komentarz, recenzja, zdanie, stanowisko, pogląd, spojrzenie, perspektywa, spostrzeżenie, zapatrywanie, orzeczenie, werdyktzająć stanowisko (też: zajmować stanowisko, wyrażać swoje zdanie, wyrazić swoje zdanie)to take a stand..

Wyrażenie "zająć stanowisko" w słownikach zewnętrznych.

Tagi dla wyrazów bliskoznacznych wyrażenia zająć stanowisko.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "zająć stanowisko" znajdują się 62 opisy do krzyżówek.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "zająć stanowisko" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Synonimy słownikowe do wyrażenia USTOSUNKOWAĆ SIĘ USTOSUNKOWAĆ SIĘ odnieść się, zająć stanowiskoPoznaj definicję 'zajęcie stanowiska', wymowę, synonimy i gramatykę.. bag **** .. (Nie macie teraz żadnych dochodów, więc oni mogą zająć wasze aktywa.). corner {czas.}. zaj ąć (też: pozajmować) volume_up.. Synonim zająć stanowisko Słownik wyrazów bliskoznacznych do wyrażenia zająć stanowisko.. Z tego powodu zapisałam córkę na dodatkowe zajęcia.synonim: require.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.stanowisko antropologiczne «miejsce znalezienia kopalnych szczątków ludzkich» stanowisko ogniowe «miejsce w terenie, w którym ustawione jest działo, karabin maszynowy itp.» Słownik języka polskiego pod red. Na podstawie wniosku komisji Parlament będzie mógł zająć stanowisko w tej sprawie..

3.Hasło krzyżówkowe "zająć stanowisko" w słowniku krzyżówkowym.

Serwis jest całkowicie darmowy i ma na celu wyszukiwanie słów o podobnych układach brzmieniowych w zakończeniach wyrazów czyli rymów.posiadać synonim.. Funkcja kierownika projektu będzie się dla mnie wiązała nie tylko z większym prestiżem, ale i wyższą pensją.. Lista tagów dla synonimów wyrażenia .zająć stanowisko, zasi .. możesz je dodać za pomocą formularza.zająć stanowisko, rozpocz .. możesz je dodać za pomocą formularza.zająć stanowisko, Słowa i wyrażenia podobne do wyrażenia odnieść si.zająć stanowisko, Synonimy wyrażenia "wypowiedzieć się" z podziałem na.zająć stanowisko, zawyrokowa .. możesz je dodać za pomocą formularza.Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne wyrażenia zająć stanowisko to: uzyskać członkostwo, przyłączyć się, rozsądzić, nawiązać, ustosunkować się, przystąpić, wydać wyrok, zawyrokować, wziąć w czymś udział, wstąpić, orzec, rozstrzygnąć, zasiąść, wypowiedzieć się, odnieść się,.Wyrażenie zająć jakieś stanowisko posiada 8 synonimów w słowniku synonimów.. posiadać.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. Synonimy słowa zająć jakieś stanowisko: odnieść się, podejść, potraktować, przyjąć, spojrzeć, ustosunkować się, zająć jakąś postawę, zareagować,Synonimy do wyrażenia zająć stanowisko Najczęściej spotykane synonimy do wyrażenia zająć stanowisko to: rozstrzygnąć , odnieść się , zawyrokować , wypowiedzieć się , ustosunkować się , rozsądzić , orzec , nawiązać , wydać wyrok , wstąpić , wziąć w czymś udział , przyłączyć się , uzyskać członkostwo , przystąpić , zasiąść , ..

Przykład: Od poniedziałku obejmę nowe stanowisko w firmie.

inaczej zająć stanowisko to: zająć, niezajęci, niezajęcia, niezajęciach, niezajęciami, niezajęcie, niezajęciem, niezajęciom, niezajęciu, niezajęć, niezajęta, niezajętą, niezajęte, niezajętego, niezajętej, niezajętemu, niezajęty, niezajętych, niezajętym, niezajętymi, zajął, zająłby, zająłbym, zająłbyś, zająłem, zająłeś, zająwszy, zajęci, zajęcia, zajęciach, zajęciami, zajęcie, zajęciem, zajęciom, zajęciu, zajęć .Lista słów i wyrażeń podobna do słowa zająć: zająć czas, zająć jakąś postawę, zająć jakieś stanowisko, zająć miejsce, zająć mienie, zająć odrębne stanowisko, zająć pierwsze miejsce, zająć pozycję, zająć się, zająć się czymś, zająć się ogniem, zająć stanowisko.. (Komornik zajął jego dom, bo nie płacił rachunków.). Słownik Refleks definicja.Znalezione synonimy zaczynające się na ZA: za, za bardzo, za Chiny Ludowe, za darmo, za darmochę, za drogi, za dużo, za frajer, za friko, za grosz, za i przeciw, za jakiś czas, za jednym zamachem, za każdym razem, za kratkami, za mały, za nic, za nic w świecie, za pasem, za pomocą, za pomocą wielu słów, za pośrednictwem, za pozwoleniem, za późno, za przyczynąChciałam zająć stanowisko przeciwko wciąż utrzymującemu się wykorzystaniu energii jądrowej.. Spektakl już miał się zacząć, ale w ostatniej chwili zjawili się goście, którzy .Co to jest Refleks?.

W niniejszym słowniku synonimów języka polskiego dla...


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt