Napisz wypracowanie na temat lektury ten obcy

Pobierz

Ten obcy to wielowątkowa powieść współczesna o problemach waszych rówieśników żyjących przed czterdziestoma laty.. 2011-02-17 15:36:26 Jak mogę dokończyć wypracowanie o książce ,,Ten obcy " 2011-11-03 21:34:18 pisał ktoś wypracowanie z Polskiego z lektury pt: Ten obcy ?Tematy Wypracowania z Polskiego Lektura "Ten Obcy" Będę miała nie dlugo wypacowanie klasowe z lektury " Ten Obcy " Chętnie bym się przygotowała ale nie wiem jakie moga być Tematy Wypracowania .84% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".. Skomentuj.. W utworze występują trzy główne wątki - wędrówka Zenka w celu odszukania wujka, przyjaźń między dziećmi i obcym przybyszem oraz pierwsze .Krótkie wypracowanie z pol.. Był to główny bohater utworu ,, Ten Obcy''.. 2009-11-11 14:23:07; Napisz opowiadanie o jednej przygodzie z lektury "Ten obcy " 2010-10-23 20:49:21Marian Pietrzyk to jeden z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy".. 85% Charakterystyka Pestki Ubyszówny; 81% Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy" 81% Charakterystyka Pestki Ubyszówny.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Bartusra 5 lat temu.. wow zrobiłam ten test i mam 20/20 a jak zobaczyłam librus to .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz mi wypracowanie na temat ksiażki ,,Ten obcy"Bryk.pl - Strefa wiedzy..

Wypracowania z lektury ''Ten obcy'' ?

Któregoś dnia wakacji przybył na nią nieznajomy z ranną nogą, Zenek.Powieść "Ten obcy" podejmuje ważne, życiowe problemy, ale ukazuje też siłę prawdziwej miłości, przyjaźni i poświęcenia.. Ula i Zenek pomogli mu pozbyć się strachu.. Prawie zawsze ma poważny wyraz twarzy.Kryteria oceny charakterystyki.. kartka pamiętnika uli zenka pestki mariana lub julka dalszy ciąg lektury dam n.a.j .. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Którego z bohaterów książki ten obcy wybrałabys na swojego przyjaciela.. Od tego czasu był wesołym i przyjaznym pieskiem.. odpowied .. napisz opowiadanie na temat,,moje spotkanie z bohaterem przeczytanej książki.Zadanie: mam napisać wypracowanie z lektury ten obcy z rozdziału Rozwiązanie: pewnego dnia marian, julek, pestka i ula poszli do zenka na wyspę zdziwili się, gdyż nie Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.. Udostępnij.. Dowiadywali się, że ma ona różne oblicza, często wymaga poświęcenia i nie tak łatwo ją zdobyć, a potem utrzymać i pielęgnować; że wymaga nie tylko brania, ale przede wszystkim dawania.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Bohaterowie utworu "Ten obcy" dojrzewali do przyjaźni..

Oprócz: Napisz sprawozdanie z lektury ten obcy.

Jego charakterystyczną cechą wyglądu, są często uniesione brwi.. Weź pod uwagę, skąd pochod zi główny bohater, informacje o jego rodzinie, problemy w życiu oraz jego decyzję dotyczącą przyszłości.. Książka zaczyna się przedstawieniem bohaterów: Pestki, Uli, Mariana i Julka, których miejscem zabaw stała się niewielka wysepka.. Prace, ściągi i gotowce na studia.Któregoś dnia dzieci nie znajdują na wyspie Zenka.. Uli Zalewskiej Język Polski Napisz charakterystykę Uli Zalewskiej Ula Zalewska Ula Zalewska charakterystyka Ula Zalewska napisz .Zadanie: napisz recenzjie na temat lektury ten obcy .. Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Opuścił on Wrocław uciekając od swojego ojca, który był właścicielem warsztatu samochodowego.. Od nowego akapitu zajmij się jego wyglądem zewnętrznym, (podaj najistotniejsze cechy wyglądu, opisz, jak wyglądał, kiedy dzieci zobaczyły go po raz .Zapoznaj się z naszymi propozycjami wypracowań z różnych przedmiotów i zwróć uwagę na to, że te najbardziej interesujące możesz dodawać do swojej listy ulubionych prac.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Napisz opowiadanie o psie dunaju z książki ten obcy !.

... bohaterki lektury Ten Obcy.

W lekturze ,, Ten Obcy'' najbardziej podobał min się chłopiec o imieniu Zenek.. :"Mój ulubiony bohater lektury Ten.. - rozwiązanie zadania .. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćProblematyka.. Autorka porusza w niej różne problemy moralne naszych rówieśników, dzieci z rozbitych rodzin.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wypracowania z lektury ''Ten obcy'' ?. 79% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy" 71% "Ten Obcy" Irena Jurgielewiczowa - charakterystyka Zenka Wójcika.. Udają się za nim, ale spotykają go kradnącego jabłka.. Nadużywał on .Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Wypracowania i ściągi dla liceum, szkoły podstawowej.. Na końcu lektury na szczęści Dunaj się przełamał i podszedł do Uli.. Razem udają się jednak do sklepu, by napić się oranżady.Jej oczy są bardzo ładne, podobnie jak włosy, lecz nie lubiła komplementów na swój temat często od razu go zmieniała, zazwyczaj nosi letnie przewiewne sukienki.. Od pierwszej chwili gdy go spotkała, poczuła w nim kogoś bliskiego, kogoś na kogo można liczyć i kto nas nie zawiedzie.. Ponieważ dotyczy wielu ważnych zagadnień moralnych, możemy ją nazwać powieścią psychologiczną.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

63% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury pt. "Ten Obcy".

73% Charakterystyka Pestki Ubyszówny z "Ten Obcy".. "Ten Obcy" to jedna z najlepszych książek Ireny Jurgielewiczowej.. Minęło już tyle czasu, tyle przez ten czas się zmieniło, tylu kolegów miała już po nim, a mimo to pamięć o Zenku wciąż był w niej żywa.. szybko.. charakterystyka Pestki Uli Mariana I julka Z kim chciałbyś sie zaprzyjaźnić i dlaczego?. 0 głosów.. Jedną z głównych bohaterek lektury "Ten obcy" jest Pestka Ubyszówna.Plik wypracowanie na temat lektury ten obcy r.zip na koncie użytkownika hotyoungbro • Data dodania: 19 lut 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Napisz sprawozdanie z lektury ten obcy.. 79% Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej; 80% Charakterystyka Uli Zalewskiej bohaterki książki I. Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy".Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. 74% Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera powieści "Ten Obcy".79% Porównanie Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny, głównych bohaterek lektury Ireny Jurgielewiczowej "Ten Obcy".. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki treści.74% Charakterystyka Uli Zalewskiej, bohaterki "Tego obcego".. "Ten obcy" - streszczenie w 12 zdaniach.. Przydatność 75% Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy".. Napisz wstęp, który obejmuje przedstawienie postaci.. Ula Zalewska, Pestka Ubyszówna, Marian i Julek to zgrana paczka przyjaciół.Napisz wypracowanie na temat.. Chłopak wyśmiewa ich i mówi, że na pewno żadne z nich nie odważy się na wyprawę do sadu.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:na polski mam napisać opowiadanie na temat lektury Ten obcy 2011-01-10 17:36:43; Na piątek mam opowiadanie pt.. Bohaterowie zaczynają rozumieć siebie i swe uczucia; uczą się być dojrzałymi i odpowiedzialnymi za siebie, a także dorastają do tego, by podejmować ważne, trudne decyzje.Ula natomiast wciąż myślała o Zenku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt