Test z lektury szatan z siódmej klasy online

Pobierz

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.rynku streszczen, sciag i innych opracowan.Jest to test do ksiazki szatan z sodmej klasy.. Inne testy w tej kategorii: Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Udanej zabawy!. Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z. siodmej klasy"!. a) bocian b) kot c) żaba 8) Jak mówił na początku pan Gąsowski na Adama?. Adaś Cisowski ma: a) 15 lat b) 17 lat c) 22 lata d) 19 lat 2.. Edit "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury DRAFT.. Nie ukłoniłby się jej i nie podałby jej ręki.Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 ,, Szatan z siódmej klasy " 2011-05-17 20:47:42 Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury ,, Szatan siódmej klasy " ?. Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.. 1812 3.Test z "Szatan z siodmej klasy" Dowiedz sie co wiesz na temat lektury "Szatan z siodmej klasy" Tagi.Plik szatan z siodmej klasy test ze znajomosci lektury online.zip na koncie użytkownika harwindergill06 • Data dodania: 16 kwi 2015SZATAN -test.doc..

Szatan z siodmej klasy - test.

Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4.. 1st - 6th grade .. Z zalewanej piwnicy .Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Szatan z siódmej klasyRozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. 8a) artystą b) oszustem c) sławną osobą 7) Kto nie jadł z płaskiego talerza?. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Profesor Gąsowski uczył Adasia: a) historii, b) matematyki, c) geografii, d) języka.Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński - opracowanieW tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.Streszczenie: h.Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.. Odpowiedzi: 1b, 2b, 3a, 4c, 5c, 7a, 8a, 9b, 10c, 11 a, 12b.Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 " Szatan z siódmej klasy" POMOŻECIE?. folder Testy z lektur SP Data dodania: 8 lis 2011SZATAN test.doc Szatan z 7 klasy - test znajomosci lektury.. Tagi dla tego testu: test HapyPlik Test sprawdzajacy znajomosc lektury Szatan z siodmej klasy II wersja.doc na koncie uzytkownika karolina.drezek.. Ponieważ poznał Annę i chciał z nią spędzić resztę życia .. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Szatan z siódmej klasy - test..

Szatan z siódmej klasy||test DRAFT.

Jetzt portofrei bestellen!Najbardziej kompletny test z lektury Szatan z siódmej klasy jaki znajdziesz w sieci.. a) przewrócił się b) ktoś go uderzył c) zemdlał i upadł Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. a) Ferenc Molnar b) Kornel Makuszyński c) Stefan Żeromski d) Adam Mickiewicz 2) Kiedy toczy się akcja powieści?. answer choicesTest z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. 2012-06-02 21:08:01; Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury,, Szatan siódmej klasy" ?. Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5. pytanie 1 z 15.. 1.O jednej z postaci historycznych profesor Gąsowski nie chciał mówić.. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. Agata_Froncz 4 lata temu.. 2013-01-02 19:20:09* Szatan Z Siodmej Klasy Chomikuj Ebook * 50 twarzy greya ebook captain america pierwsze starcie cda chomik kolorowanka do druku darmowe torrenty gry pc e kartki Szatan Z Siodmej Klasy Chomikuj Ebook: Home.. Adaś Cisowski miał: a) brata, b) dwójkę rodzeństwa, c) siostrę, d) czwórkę rodzeństwa.. Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich będzie musiał rozwiązać.Adas Cisowski ma: 15 lat 17 lat 22 lata 19 lat..

1) Kto jest autorem książki pt. "Szatan z siódmej klasy'?

2011-12-06 23:04:25; Miał już może ktoś test z lektury pod tytułem ,, Szatan z siódmej klasy "?. a) 8 b) 7 c) 6 10) Co znikało z posiadłość państwa Gąsowskich ?Lista pytań z lektury Szatan z siódmej klasy.. .211 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Szatan z siódmej klasy • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Szatan z siodmej klasy.pdf .Test do Szatan z 7 klasy.doc - Lektury SP scenariusze: Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" 1.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz do lektury "Zaczarowana zagroda"Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. a) w 1939 - koniec roku szkolnego i wakacje b) współcześnie c) w 1937 - koniec roku szkolnego i wakacje .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" ..

Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?

Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4).. Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. 2013-01-02 19:20:09Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Szatan z siódmej klasySzatan z siódmej klasy- znajomość tekstu - Spielshow-Quiz.. Test Balladyna - Juliusz Słowacki 2.Start studying Test znajomości lektury ,,Szatan z siódmej klasy''.. Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3.. Kto rozbił Wandzi głowę?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt