Ten obcy sprawdzian ze znajomości lektury z odpowiedziami

Pobierz

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Mama Cukierka miała na imię: a) Czekoladka b) Landrynka c) Nutella 3.. Określenia pasujące do Cukierka to: a) piękna .11.. Rozwiąż test!Czy uważnie czytałem/czytałam lekturę pt. "Cukierku, ty łobuzie?". Herbaciarka dla Babci.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Pytanie 1 /15.. Gdzie mieszkał Paweł Obarecki?. Akcja powieści toczy się: .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. Nie otrzymuje jednoznacznej odpowiedzi.. Jest świetna tak jak ten quiz!. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. - Musimy poczekać na tamtych!. 46 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Sajamon Mam jutro sprawdzian a nie było mnie na lekcji w czas przepowiedzenia czytania tej książki więc dzięki!. 14 najpiękniejszych książek o babciach i dziadkach.. Olszyny 3.Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Bartusra 5 lat temu..

Sprawdzian z treści lektury Akademia pana Kleksa 1.

Załóż własny blog!Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Przerwij test.. Zaznaczcie ją.. POWODZENIA!. odpowiedz 17.10.2011 (14:26) .. pokłócił się z lotnikiem.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.#sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi roygimalrest16 : sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi Kliknij aby przejsc do pliku: om.gy/UgdSb- Julek zrolował koc i zawiesił na sznurku, żeby nie taszczyć za każdym razem, a ten sobie rozwinął i rozłożył się, jak na swoim!. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Wazonik ze spinaczy do bielizny.. :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTen obcy - odpowiedzi na pytania ?. Masz na to 40 minut .Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. 1.Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Rodem z Yorkshire.. Powodzenia!.

Pytania z lektury Ten obcy.

Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Próba dojścia do prawdy Marcina nie podoba się członkowi jury, Piotrowi Chmielińskiemu, w skutek czego z osoby dotychczas dość życzliwej Marcinowi, staje się on oponentem i zaczyna kwestionować jego zasługi dotyczace .Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi?. zapolował z nim na kury.. Rozwiąż test!test z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. 13.Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (47) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Kwiat z bibuły.. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Zawiera 10 pytań.. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury " Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Zawsze tylko jedna jest prawidłowa.. Płakał ze złości, nie z cierpienia.. Jak uchronić się przed smogiem?Zadaje pytania, prosi o wyjaśnienie wspolorganizatorów festiwalu Test z lektury ten obcy pdf..

Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.

a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Uważnie przeczytajcie poniższe pytania i odpowiedzi.. Domowa hodowla kryształków .. _____ Jakby cały świat został stworzony tylko dla niego.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. ostrzegł przed myśliwymi.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D. Tagi dla tego testu: Ha.. Powodzenia!. wcale nie chciał wracać.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Quiz, który przeglądasz jest częścią .Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. pytanie 1 z 10. test > Siłaczka.. najlepsze jest to ze większość z was dostało nie więcej niż 3 pkt a piszą że 200 żeby inne przyjeby się z nich nie .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Drodzy szóstoklasiści!. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Autorem Akademii pana Kleksa jest: a) Julian TuwimPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!

Główni bohaterowie Tego obcego.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. - No, to idziemy po nich, niech się pośpieszą.Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte.. ,,Ten obcy" to moja ulubiona lektura .. Super, akurat za niedługo mam z tego sprawdzian, ale się cieszę, bo uwielbiam tą książkę <3.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1.. Książka pt. "Cukierku, ty łobuzie!". Test składa się z 12 pytań.. Chłopcy z Placu Broni - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Chłopców z Placu Broni.. "Szatan z siódmej kasy" jest: .. Ten obcy - test ze znajomości lektury.. Test: Do wyspy na rzece można było dotrzeć po konarze: a) olchy b) sosny c) brzozy d) topoli Rozwiązanie - Krewny Zenka odnalazł się w: a) Tczewie b) Choroszczy c) Strykowie .Przeczytaj uważnie fragment powieści "Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Stary zatwardziały uparciuch nie wierzący w żadne "czary".. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. PS moja nauczycielka polaka jest surowa.. Odpowiedz.. Zaznacz prawidłową odpowiedź.. 2.Lektury Siłaczka / Siłaczka.. Powiedział o sobie, że nie jest urodziwy, zawsze skwaszony i nieprzyjemny.. Ten obcy główni bohaterowie.Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśTen obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt