Test opowieść wigilijna samequizy

Pobierz

Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Noch mal spielen.. Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".. Początkowo prowadził go ze wspólnikiem Jakubem Harleyem, a po jego śmierci został jedynym spadkobiercą przyjaciela, zarządcą majątku .Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: Głównym bohaterem powieści jest Ebenezer Scrooge, który prowadził interesy na giełdzie londyńskiej.. Jak dobrze znasz podział.Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. /samequizy samequizy @samequizy.Test wiedzy z lektury - "Opowieść wigilijna" .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Przekonaj się sam!. Udostępnij.. Rozwiąż test!test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Krzyżacy popularność: 8585 dodał: Anusia907: Środki poetyckie popularność: 1453 dodał: zielona7 .Charles Dickens, "Opowieść wigilijna" - quizy i testy z lektury.. .Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Swiergotk 17 godzin temu.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?.

"Opowieść wigilijna" test.

Dołącz do nas!. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Test składa się z 15 pytań.. Rozwiąż test!Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Dział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna.. Skomentuj.. Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Zapraszamy!. Udostępnij.. a day ago .Opowieść wigilijna Fajny krótki tekścik.. Zmień szablon .Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. Opowieść wigilijna!-TEST NA CZAS!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Polub.. Marceloli 4 lata temu.. Najnowsze quizy w dziale: Opowieść wigilijna"Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Można się lekko do tego przyczepić ;).1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. c) Wspólnikiem w interesach.. Motyw.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

A może oglądałeś film?. Jeśli tak, to przekonaj się, jak dobrze znasz "Opowieść Wigilijną"!Test wiedzy z ksiązki ,,Opowieść Wigilijna" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Popularne tagi./samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockRozwiąż quiz i zobacz jak dobrze się znasz opowieść wigilijną.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 51 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Popularne tagi.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Dołącz do nas!. Udostępnij.. Inne testy z kategorii.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers .Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej..

69Opowieść wigilijna-test wiedzy.

Edytuj elementy.. Skomentuj.. Znaleźć szczęście na święta.. natkanatanati.. Test składa się z 12 pytań.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. d) w miasteczku Szkocji.. Dołącz do nas!. 250'000Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Play this game to review Education.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. test dodany 13 lat temu przez 4ndzia.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Więcej.. Zwłaszcza naOpowieść Wigilijna - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Sprawdź, ile pamiętasz!. Dołącz do nas!Czy czytałeś tą cudowną opowieść napisaną przez Carola Dickensa?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Osadź .. c) w Nowym Jorku.. Miał tez także skład - dom towarowy.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Wanisz 3 lata temu.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. bezwizji 2 lata temu.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt