Sprawdzian z historii klasa 7 dział 2 ziemie polskie po kongresie wiedeńskim

Pobierz

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.2.. Sprawdzian z historii dla klasy 7, dział 1.. Dział: 2.. Pytania dotyczą kształtu Europy po ustaleniach Kongresu Wiedeńskiego.. Wczoraj i dziś / Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4-8 / Historia.. Jak ktoś miał to proszę podać pytania jakie była ;-) Książka nowa era wczoraj i dziś Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2017-11-11 09:12:21ZAGADNIENIA NA SPRAWDZIAN - ziemie polskie po kongresie wiedeńskim NACOBEZU Podział terytorium dawnych ziem polskich na kongresie wiedeńskim - Wielkie Księstwo Poznańskie, Królestwo Polskie, Rzeczpospolita Krakowska ( jaki zabór sprawował kontrolę nad poszczególnymi częściami)Europa po kongresie wiedeńskim; Europa po kongresie wiedeńskim, test z historii Zwołanie Kongresu, główne decyzje, święte przymierze, sprawa polska na kongresie, wielkie księstwo poznańskie, wolne miasto kraków, królestwo polskie, gospodarka Królestwa Polskiego, społeczeństwo po kongresie wiedeńskim, nowe ideologie, ruchy narodowe na początki XIXw, wojna Greków o .Sprawdzian Klasa 7, dział 1 - Europa po Kongresie Wiedeńskim.. Nacobezu: 1. znam lata wydarzeń: 1815 r. ± powstanie Królestwa Polskiego, 1816 r.± założenie Uniwersytetu Warszawskiego, 1828 r. ± utworzenie Banku Polskiego 2.Sprawdziany • NOWA ERA • pliki użytkownika malgorzatka17 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Punktacja str. 2.JPG, Punktacja str. 1.JPGPlik Historia Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim I poł. XIXw..

test > Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim.

Historia w źródłach.Sprawdzian z historii klasa 7 dział ,,Ziemie Polskie Po Kongresie Wiedeńskim'' Prosił bym o odpowiedzi i Pytania Z góry dzięki 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 17.2.2019 (15:21) - przydatność: 33% - głosów: 28Zad 1 2 3 str 144 ziemie po kongresie wiedeńskim śladami przeszłosci 3 !. Sytuacja na ziemiach polskich po upadku powstania listopadowego 2.. Quizy historyczne.. Inne tryby testu.. Rozwiąż test.. Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim , Klasa 7 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plNotatki z historii dla szkoły podstawowej.. Jest w nim sporo prawdy, gdyż znając dzieje naszych przodków, nie powielimy popełnianych przez nich błędów, poznając przy okazji historię naszych pradziadów.1.. "Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim" grupa testu A i B dla klasy 7, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. "Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim" grupa testu A i B dla klasy 7, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.Start studying Ziemie polskie po Kongresie Wiedeńskim dział 2 Wczoraj i Dziś klasa 7..

Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim .

Wojna polsko-rosyjska 1831 r. 2.. Wejście na stronę sprawdziany.net jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez użytkownika bez zastrzeżeń i ograniczeń postanowień Regulaminu .. Zaloguj się, by mieć dostęp do zasobów.Czy ma ktoś sprawdzian z historii klasa 7 Wczoraj i Dziś dział 2 ,, Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim '' 2017-11-19 20:24:44 Miał ktoś sprawdzian z historii dział 2 Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim kl. 7 2017-11-11 09:08:38Ziemie polskie po kongresie Wiedeńskim (Sprawdzian) 7 Kl. 2017-12-07 23:06:47; Siema mordy miał ktos sprawdzian z historii klasa 7 dział 2 Ziemie Polskie po kongresie wiedenskim?. b. u Wielkie Księstwo Poznańskie - przyłączono do Prus.. Test z historii sprawdzający wiedzę z działu "Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim" Rozwiąż test.. Europa po kongresie wiedeńskim - I wojna światowa [włącznie]Miał ktoś sprawdzian z historii dział 2 Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim kl. 7 .. Stany Zjednoczone w XIX wieku i wojna secesyjna 3.. Masz przed sobą sprawdzian składający się z 20 zadań.. W teście Sprawdzian z historii klasa 7 dział 2 znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian.. 1.Na kongresie wiedeńskim Księstwo Warszawskie podzielono na: a.. Królestwo Polskie 2.. Sprawdzian z historii dla klasy 7, dział 1.. Przerwij test.. 2013-02-19 17:49:30; Co będzie na sprawdzianie z historii klasa 7 ,, Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim " 2017-10-02 19:12:50Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim sprawdzian klasa 7 2017-11-13 17:47:40 Test z historii nowa era klasa 7, sprawdzian z polska po kongresie wiedeńskim 2018-11-12 21:08:22 Czy ktoś może miał sprawdzian z historii ,, Wczoraj i Dziś'' Klasa 5 Dział 7 ,,Upadek Rzeczpospolitej'' ?.

Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim 2.

c. Rzeczpospolitą Krakowską (Wolne Miasto Kraków) 2.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Pytania zawarte w teście.. !Nasz fanpage na fb: na nasz kanał, skorzystaj z pomocy z innych przedmiotów!Pytania pro.Test 2 B "Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim", plik: test-2-b-ziemie-polskie-po-kongresie-wiedenskim.pdf (application/pdf) Wczoraj i dziś .. 2 .Ziemie polskie po kongresie Wiedenskim Sprawdzian, .. Historia Operon Sprawdziany Odpowiedzi Testy PDF 2020 22 .Sprawdzian z historii klasa 7 dzial ,,Ziemie Polskie Po Kongresie Wiedenskim'' Prosil bym o odpowiedzi i Pytania Z gory dzieki - sciaga.pl menu profil.Sprawdzian II: Europa i ziemie polskie w I połowie XIX wieku.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 7.Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Materiały służące do weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia, dostępne w formacie PDF przygotowane do wydrukowaniaZiemie Polskie po Kongresie Wiedeńskim, test z historii .. powstanie listopadowe .docx na koncie użytkownika brtaczarnego2 • folder sprawdziany • Data dodania: 28 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dziś klasa 7 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania..

Sprawdzian II: Europa i ziemie polskie w I połowie XIX wieku 1.

2015-06-08 18:14:30Klasa III; Historia; Śladami przeszłości Rodział IV / Ziemie polskie w I połowie XIX wieku.. Tagi: testy.. Zdobywaj wiedzę z historii.. Opis testu.. Królestwo Polskie - połączono z Rosją.. Pytania dotyczą kształtu Europy po ustaleniach Kongresu Wiedeńskiego.. Inne tryby testu.. Dowiadujemy się jak wyglądały ziemie polskie po kongresie wiedeńskim Cel w języku ucznia: Dowiemy się co działo się na ziemiach polskich po kongresie wiedeńskim.. Wielka Emigracja 2.. Rozwiązania zadań od 1. do 9. oraz od 11. do 17. zaznacz, zamalowując odpowiadające .. Temat: .. Wiosna Ludów na ziemiach polskich 3.. Bardziej szczegółowoIV.. Rzeczpospolita KrakowskaII.. Po kongresie wiedeńskim z ziem polskich powstały: Królestwo Polskie Wielkie Księstwo Poznańskie Rzeczpospolita Krakowska wszystkie odpowiedzi są poprawne.Zachęcamy do subskrypcji!. Wybuch powstania listopadowego 2.. Pytanie 1 /18..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt