Test z lektury ania z zielonego wzgórza do druku

Pobierz

Kto jest autorem książki?. Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) miłość do natury .Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Co chciała dostać Ania?. W latach spod pióra autorki wyszło aż dziesięć tomów osobistych pamiętników.Karta pracy 3 - Ania z Zielonego Wzgórza CHARAKTERYSTYKA ANI SHIRLEY.. "Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń Połącz w pary.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. 1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Mam nadzieję że zdobędziesz jak najwięcej punktów!. Kto zaopiekował się Anią?. .Ania z Zielonego Wzgórza była wielokrotnie filmowana i adaptowana na potrzeby sceny.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Ania z Zielonego Wzgórza - Test.. Tak rozmy ślaj ąc, pani Małgorzata weszła na wielkie podwórze Zielonego Wzgórza.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. »Mo Ŝna si ę do wszystkiego przyzwyczai ć« - rzekł pewien Irlandczyk, którego skazali na powieszenie".. 2010-02-15 16:53:08; Jaki mieliście test z lektury,, Ania z Zielonego Wzgórza "?. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Klasa 5 Klasa 6 Polski Ania z Zielonego Wzgórza plan wydarzeń.. L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. W Głębokiej Rzece.. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.

W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1882 b) 1901 c) 1898 d) 1908 Rozwiązanie - Sklep, w którym zaopatrywał się Mateusz znajdował się w: .. Ania jako szesnastolatka C.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.. Rudowłosa, piegowata Ania, błąka się po domach dziecka i kolejnych rodzinach zastępczych, by w końcu, przez pomyłkę, trafić na Zielone Wzgórze, pod skrzydła rodzeństwa Cuthbert - Maryli i Mateusza.Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54; Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" !.

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.

Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Miłego rozwiązywania!. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. by bogusiagr7_71294.Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Na podstawie informacji zapisanych we wczešniejszych zadaniach oraz tekstu lektury uzupehij plan charakterystyki Ani Shirley.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała .Test: Rodzice Ani Shirley nosili imiona: a) Walter i Berta b) Thomas i Ella .. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Montgomery napisała jeszcze dwadzieścia innych książek.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!.

Z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza ".

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.ania z zielonego wzgÓrza Ania z Zielonego Wzgórza to początek liczącego aż 10 tomów cyklu powieściowego pióra Lucy Moud Montgomery.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Przetłumaczono ją na prawie czterdzieści języków.. Udostępnij.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Całe w śród zieleni, czyste i ładne, z jednej strony otoczone było wysokimi, starymiTest z Ania z Zielonego Wzgórza.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.. 2010-01-30 18:38:16; Mam taki test do rozwiązania.. 2009-04-21 19:52:32Ania z Zielonego Wzgórza Sortowanie według grup.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Aliexz 2 miesiące temu.. wg Szczepaniak1.. Results.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!.

Klasa 5 Polski.Test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza!

Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Gdzie Ania chodziła do szkoły?. Na jak kolor Ania przefarbowała włosy?. 16 kwietnia, 2020. admin.. Życzę wam powodzenia!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Do kogo Ania powiedziała, że jest "zrzędliwą starą panną bez serca"?. wg Szymanskasp66.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Rozwiąż test!Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Pomózcie.. W Długiej Rzece.takiego rodzaju Ŝycia.. Quiz w Poczekalni.. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. Skomentuj.. 38 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. O kradzież jakiego przedmiotu Maryla posądziła Anię?. Jak Ania nazwała wiśnię rosnącą przy oknie?Jak nazywa się autorka książki "Ania z Zielonego Wzgórza"?. Rozwiąż test.Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test zawiera 24 pytań.. Brakuje odpowiedzi.. Jetzt versandkostenfrei bestellen!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Ich bohaterkami są m.in. Emilka oraz Pat.. Wpisz podane wyrazy do odpowiednich rubryk tabeli (po siedem wkaŽdej kolumnie)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt