Przeczytaj przepowiednie na temat przyszłości i zaznacz te które twoim zdaniem się spełnią

Pobierz

Biada światu za zgorszenia.Zmarły w 2012 roku duchowny Jonasz, archimandryta monastyru Świętego Wniebowzięcia w Odessie, był słynnym na całej Ukrainie prorokiem, którego przepowiednie często się spełniały.. III wojna światowa: Przepowiednia ukraińskiego duchownego.. postuchaj nagrania.. Według Nostradamusa do Europy nadchodzi Globalna Plaga oraz konflikt, w formie - światowej Wojny, której początek prorok przewidział - na rok 2021.. Jasnowidz przepowiedział zawalenie się hali na Śląsku, trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny czy rozpad Unii Europejskiej.Koniec roku to świetny czas na noworoczne przepowiednie.. Jednak dopiero w XIX w.,w czasach rewolucji przemysłowej, zaczął się poważny namysł nad tym, jak nasze życie zmieni rozwój technologii.Słynny polski jasnowidz Krzysztof Jackowski ma bardzo niepokojącą wizję przyszłości: "Boję się swojej przepowiedni".. Wtedy może okazać się, że wkrada się kompletny nierząd.Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najpopularniejszy polski jasnowidz, cieszący się sympatią i zaufaniem swoich widzów.. Co więcej, Polska jego zdaniem stanie się "źródłem nowego prawa na świecie".. Kilka z nich odnosi się do Rosji, mającej w przyszłości stać się "nadzieją świata" po tym, jak USA i Europa Zachodnia dotkliwie ucierpią wskutek kataklizmu.Według słów jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego czeka nas coś strasznego, coś, czego będziemy się bardzo bali..

Przeczytaj przepowiednie na temat przyszlošci i zaznacz te, które twoim zdaniem sie spelniq.

Jak doskonale wiemy, żadna z rewolucyjnych teorii się do tej pory nie sprawdziła.. Wizje Krzysztofa Jackowskiego często sprawdzają się w stu procentach.. Przepowiednie na nowe tysiąclecie ukazują nam drogę do stworzenia lepszej przyszłości.Przepowiednie na 2021 rok.. Oburzy się na gorszycieli ziemia i morze, i powstanie przeciw nim ogień i bałwany.. Mimo tego złowróżbne przepowiednie, szczególnie autorstwa owianych legendą jasnowidzów, są cały czas w .Dużo dziwnych rzeczy się dzieje, że ktoś jest za to odpowiedzialny.. There won't be any snow where OOLåðóearslivèrProfesor Daryl Bem przedstawił wyniki badań na stu ochotnikach, które mają potwierdzać, że przewidywanie przyszłości jest możliwe.. Klimuszko wieszczył, że na terenie naszego kraju ucierpi "tylko" 5-10% ludności.. Przyszłość świata i ludzkości stoi pod dużym znakiem zapytania!. W ostatnim czasie znów udowodnił, ile warte są jego przepowiednie.Ta przepowiednia mrozi krew w żyłach, a to, co się dzieje, tylko ją potwierdza.. Znany teolog, F. Kenton Beshore, przepowiedział koniec świata i to już na 2021 rok.Napewno warto zapoznać się z tym - co Nostradamus przewidział dla Świata i Europy na najbliższe lata!. Przepowiednie mogą pojawić się na wiele sposobów, ale prawie każda przepowiednia jest tajemnicza, a jej prawdziwy sens nie jest jasny, dopóki zawarte w niej wydarzenie (np. misja) nie dobiegnie końca.Edgar E. Cayce, najsłynniejszy amerykański jasnowidz, pozostawił po sobie wiele przepowiedni, które dopiero mają się spełnić..

Przewidywaniem przyszłości ludzie lubili zajmować się od zawsze.

Nostradamus przewidział III wojnę światową i odbudowę Wielkiej Polski, która zjednoczy uciśnione narody.. Co ciekawe do badań wykorzystano zdjęcia erotyczne.Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego: "Krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać" Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Te przepowiednie .Prognozy Friedmana, były bardzo dobre dla Polski, która ma w przyszłości stać się jedną ze światowych potęg.Przepowiednie są proroctwami zapowiadającymi nadejście konkretnych wydarzeń, które mają się spełnić w przyszłości wraz z nastaniem zawartego w niej przesłania.. Obserwując obecną sytuację geopolityczną zauważyć można, że przepowiednia ta wypełnia się na naszych oczach a rola Polski jest kluczowa dla całej Europy Centralnej.Żal jest mi ludu, który cierpi, żal mi dzieci, z których uczyniliście synów kłamstwa i nieprawości.. Nie było końca świata ani na przełomie tysiącleci, ani w 2012 roku, zaś aneksja Krymu w 2014 roku nie rozpętała III wojny światowej.. Wielu proroków zapowiadało już Apokalipsę.. Tak jak Krzysztof Jackowski, samozwańczy prorok z Afryki, norweska Baba Wanga czy przedstawiciele Watykanu, wieszczył III wojnę światową .Przepowiednie sprzed 120 lat na temat domów i miast w XXI wieku..

Które z przepowiedni z éwiczenia 1 wypowiada Frank (F), a które Zena (Z)?

Koniec roku to świetny czas na noworoczne przepowiednie.. Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie.Liczba wyświetleń: 13521.. Jak doskonale wiemy, żadna z rewolucyjnych teorii się do tej pory nie sprawdziła.. Tym razem jednak sprawa jest o wiele poważniejsza.. Dr Ryszard OparaNostradamus, Edgar Cayce, Maryja i Saint Germain twierdzą, że nadchodzi czas jedyny w swoim rodzaju, który stwarza nam zarówno możliwość duchowych i technologicznych osiągnięć, jak i zagrożenie wojną, zamętem, a nawet kataklizmem.. Co przepowiedzieli Nostradamus i Baba Wanga?. Nie zostawię ludu w waszej mocy ani nie wydam najwierniejszych na tej ziemi na skażenie.. Każdy z nas drży, czytając nowe doniesienia o bardzo złośliwym wariancie Delta, ale trzecie oko jasnowidza z Człuchowa dostrzegło więcej.Jaka jest przyszłość Polski i czy przetrwamy apokalipsę?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt