Kartkówka z lektury ten obcy

Pobierz

Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Napisz, komu autor dedykuje swójutwór i jak to uzasadnia.2.. Powodzenia!. Dlaczego Zenek Wójcik szukał wujka.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury ,,Ten obcy" Udostępnij Udostępnij wg Nataliabangtan.. "Najbardziej doceniam szybkie i łatwe wnioskowanie.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. - rzekł z oburzeniem Julek.. Kiedy rozpoczęła się akcja książki ten obcy.. Edytuj elementy.. Zawiera 10 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Reksio b) Max c) Dunaj 4.Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czy mieliście już sprawdzian z lektury,,Ten Obcy ''?. Polski obcy A1 - język Polski.Klasa 6Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 3.,,Ukarana" cecha przyjaciółki Diany.. W związku z odkrytą prawdą dzieci wymusiły na Zenku opuszczenie wyspy..

Motyw ...Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.

Jak oceniają pożyczkę klienci?. .Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Kradzież jabłek była pomysłem?. Próba dojścia do prawdy Marcina nie podoba się członkowi jury, Piotrowi Chmielińskiemu, w skutek czego z osoby dotychczas dość życzliwej Marcinowi, staje się on oponentem i zaczyna kwestionować jego zasługi dotyczace .Sprawdzian wiadomości z lektury Ten obcy I. Jurgielewiczowej.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W tym celu odpowiedz na pytania.a)Kto jest narratorem, w jakiej sytuacji i z jakiej perspektywy relacjinuje wydarzenia?b) Kim jest tytułowy bohater?c) Jaka zasada .Ten obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Zgodził się na ich warunki.Ten obcy - Ireny Jurgielewiczowej - plan i streszczenie.. pytanie 1 z 10.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz Ten obcy.. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Przypomnij sobie utwór Mały Książę Antoine'a de Saint-Exupery'ego i wykonaj zadania :1.. Wybierz swój numer z dziennika i sprawdź, co przydarzy Ci się na najbliższej lekcji online!. Nie otrzymuje jednoznacznej odpowiedzi.. Oceń te horrory, a zgadniemy Twój wiek!. 2.Przykra dolegliwość,wskutek której krople walerianowe znalazły nowe zastosowanie.. W jakiej miejscowości rozgrywają się wydarzenia zaprezentowane w utworze?.

...Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?

Wymień trzy umiejętności Zenka Wójcika.Przeczytaj uważnie fragment powieści "Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Rozpoznał go po opisie wyglądu złodzieja.. Główni bohaterowie Tego obcego.. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Omów konstrukcję świata przedstawionego utworu.. Skomentuj.. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1 Test Kordian - Juliusz Słowacki 3 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 2 Test Kresy Adama Mickiewicza Test ˝Wesele˝ Stanisława Wyspiańskiego jako dramat symboliczny Test Język reklamy Test StarożytnośćZadaje pytania, prosi o wyjaśnienie wspolorganizatorów festiwalu Test z lektury ten obcy pdf.. 2011-10-23 15:52:37 W poniedziałek będe miała kartkówkę z lektury ''Ten obcy '' Jak myślisz jakie będą pytania?. Ten obcy główni bohaterowie.. Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #ten obcy 630 x, 2016-11-03 23:08:07Z lektury,,Ten obcy " 2009-11-15 17:40:02 Podajcie link na audiobooka ten obcy irena jurgielewiczowa !.

koń ... Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".

Marian dowiedział się o przykrej sprawie.. Z powodu wnioskowania o pożyczkę nie musisz się dopasowywać do żadnych godzin otwarcia.. 2013-09-03 21:02:33 Pytanie dotyczące lektury " Ten obcy " 2010-10-23 18:20:19Pytania z lektury Ten obcy.. Bartusra 5 lat temu.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Załóż własny blog!ten obcy komu zenek ukradł pieniądze.. Maksymalny czas ważności zadania do 1.11.2010r.10.. Bliższe szczegóły.. Wybierz outfit na każdą okazję, a ja powiem Ci, czy masz dobry gust!Plik Test z lektury TEN OBCY.odt na koncie użytkownika testy2015 • folder Język Polski • Data dodania: 18 paź 2014Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Sprawdź się!. Polub.. Od jednej z pań na targu mianowicie usłyszał, że Zenek ukradł jej pieniądze.. Z online pożyczki jestem bardzo zadowolony.Z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' Pytania: 1.Drzewo w nazwie posiadłości ojca Diany.. Test: Do wyspy na rzece można było dotrzeć po konarze: a) olchy b) sosny c) brzozy d) topoli Rozwiązanie - Krewny Zenka odnalazł się w: a) Tczewie b) Choroszczy c) Strykowie .• W pustyni i w puszczy, 9/07, s.28-33 • W pustyni i w puszczy, 15/08, s. 32-35 • Wspomnienia niebieskiego mundurka, 22/09, s. 46-49 • Zeszyt w kratkę, 20/08, s.32-35 • Kartkówka z lektury - W pustyni i w puszczy, Sachem, Katarynka, Tajemniczy ogród, Ania z Zielonego Wzgórza, Wyspa skarbów, Historia żółtej ciżemki, Hobbit .Regiony Polski - Test z lektury ,,Ten obcy" - Hobbit - koło podsumowujące - W domu - Rodzina - definicje..

Mamy ponad 160.000 użytkowników.Test z lektury "Ten Obcy" ...

Osadź.. a) Olszczyny b) Olszyny c) Strykowo 3.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Dlaczego ten obcy szukał wujka.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Więcej.. - W taki deszcz na pewno nikt tam nie siedzi, więc na razie możemy się nieKARTKÓWKA Z LEKTURY.. .TEN OBCY, Irena Jurgielewiczowa 3 - A tymczasem tamten będzie siedział na naszej polanie, jak u siebie w domu!. Był z załogi najmłodszy i odczuwał każde ograniczenie swobody jeszcze boleśniej niż inni.. Proszę o szybką i dokładną odpowiedź.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Jak wabił się pies karmiony przez Ulę?. Udostępnij.. 2010-11-26 19:18:52 charakterystyka Pestki Ubyszówny z lektury 'Ten Obcy ' 2011-02-27 17:57:59Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt