Ten obcy test z odpowiedziami

Pobierz

Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury"Ten obcy" I. Jurgielewiczowej.. Książka o dorosłych problemach bardzo młodych ludzi.. Jak dobrze ją znasz?. UWAGA!. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział.U góry znajdziesz quiz Ten obcy.. wg Nataliabangtan.Pytanie dotyczące Tego obcego.. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Przeczytaj uważnie zadania, a na pewno poradzisz sobie z odpowiedziami.. Mało kto ją zna, bo miejsce jest odludne, a poza tym.Przykładowy test z lektury "Ten Obcy" (jeśli będzie z odpowiedziami dam najlepsze).. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych.. • 150 zł • 50 zł • 15 zł • 40 zł 2.Tagi dla tego testu: test Irena Obcy zenek.. W miarę możliwości prosimy o podanie odnośnika do źródła bądź cytaty potwierdzającego rzeczywisty błąd w odpowiedzi, do której zgłaszasz korekte.Ten obcy - test ze znajomości lektury.. Materiały powiązane z testem: Test: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy… Zadaje pytania, prosi o wyjaśnienie wspolorganizatorów festiwalu Test z lektury ten obcy pdf..

Test z odpowiedziami ...Test z lektury: "Ten Obcy".

Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy.· Test z lektury: "Ten Obcy".. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Czytaj dokładnie pytania i odpowiedzi.. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie.Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa; Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa, test z lektury Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za.Plik test z ten obcy i odpowiedzi.zip na koncie użytkownika robertduff • Data dodania: 4 gru 2014.. Rozpocznij test.Test składa się z 17 pytań.. Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Brakuje odpowiedzi.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśtest z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury.. W jakiej miejscowości rozgrywa się akcja utworu?Test z lektury: "Ten Obcy".. Pobierz.. obie odpowiedzi są prawidłowe..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.Test z lektury "Ten obcy".

Test online z odpowiedziami, składa się z 23 pytań.Sprawdzian z lektury ten obcy victor junior to częsty temat wpisów na blogach w.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Rozwiąż test!Materiały powiązane z testem: Test: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy.. Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Nie otrzymuje jednoznacznej odpowiedzi.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - test z lektury.. Kto zniszczył szkołę.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne.. Sprawdź swoją wiedzę.. Tak samo liczba odpowiedzi.Test dla tematu: Ten obcy (I. Jurgielewiczowa).. Jaka powieścią jest ,, Ten Obcy.. A. Pestka, przy żniwach C. Julek i Marian, sprzedając rower B. Ula, przy zbiorze porzeczek D. żadna z odpowiedzi nie jest poprawna.Test: Test z lektury Ten Obcytest z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. Test ze znajomości lektury Ireny Jurgielewiczowej pod tytułem Ten Obcy.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Przetestuj swoją znajomość książki pt.Ten obcy | Inne lektury.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi?.

czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Ten obcy; Nauka: Ten obcy Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.

Pytania i odpowiedzi do lektury Ten obcy (61).. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. "Najczęstsze pytania i odpowiedzi :) Podaj swoje imię: Jak nazywali się główni bohaterzy powieści ?. Ten obcy (I. Jurgielewiczowa).. Proszę o pomoc.. Test z treści lektury ,,Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1.. Rozwiąż test i przekonaj się czy znasz odpowiedzi na powyższe i inne pytania.Ogłoszenia o tematyce: ten obcy test na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Ten obcy, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Mam jutro sprawdzian.. Tagi dla tego testu: Ha.. Udostępnij Udostępnij.. Udostępnij.. Materiały wysyłane sprawnie bez zbędnej zwłoki, nie daj się naciągać na.1.Test z Odpowiedziami Język polski.. Czasami kilka odpowiedzi jest prawidłowych, wtedy wybierz jedną z nich (każda nagradzana jest taką samą ilością punktów).W zestawie: - testy unitowe z odpowiedziami, - kartkówki z odpowiedziami, - test roczny z odpowiedziami, - nagrania, - t. Sprzedam testy wraz z odpowiedziami do podręcznika English Plus Options do klasy 7..

Obcego pierwszy poznał: Marian Julek Ula PestkaPobierz sprawdzian...Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Co stało się Zenkowi ?Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF .4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Bartusra 5 lat temu.. Sprawdź swoją wiedzę!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Pytań: 10.. Bartusra 6 lat temu.. Zobacz odpowiedzi.Przeczytaj uważnie fragment powieści "Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia. ". Jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt