Test w pustyni iw puszczy trudny

Pobierz

Lubię to Usuń polubienie.. Redakcja: Streszczenia.pl.. Test Twojej wiedzy!. Hamis.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Brakuje odpowiedzi.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Trudne słówka od A do Z.. Tylko najlepsi dotrą do ostatniegoPotrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziamiW pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Do zdobycia 12 punktów; Dopasujesz miasto do województwa?. Poprzeczka jest naprawdę wysoko.. Dodaj wypracowanie.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:00Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej..

W pustyni i w puszczy.

a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował porwanie dzieci?Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieW pustyni i w puszczy - - Test.. Zadaj pytanie.. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Informacje.. Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji.. Pobierz (doc, 35,5 KB) Podgląd treści.. Rozwiąż test Powiązane z testem z W pustyni i w puszczyjest łatwy, ale trudny :D. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Test znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" .W pustyni i w puszczyAutor: Henryk SienkiewiczCzyta: Ewa SobczakKategoria: Dla młodzieżyDługość: 10 godzin 5 minut"W pustyni i w puszczy" to powieść dla młod.. by bazawiedzy237.. To play this quiz, please finish editing .Test znajomości lektury: Dodaj ściągę.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a) Polką b) .Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

10 punktów do zdobycia!. Jaś i Małgosia.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.W pustyni i w puszczy TEST.. Rozwiąż test.Tam, w gronie testów poświęconych lekturom szkolnym, znajduje się test z lektury "W pustyni i w puszczy", co więcej, dla bardziej ambitnych jest też test z "W pustyni i w puszczy" na poziomie trudnym - to już zdecydowanie wyzwanie dla ekspertów!. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!W pustyni i w puszczy - Test wiedzy.. Lista pytań do lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.Quiz W pustyni i w puszczy.. 2016-01-07 (2016-01-01)Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Wpisz kod z obrazka.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Zawiera 16 pytań.. W pustyni i w puszczy.. Życzę miłego rozwiązywania.. pytanie 1 z 10.Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Na początek coś łatwego.. TO OCZYWISTE.. 1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.W pustyni i w puszczy DRAFT.. Pytania do lektury.. Jak mieli na imię główni bohaterowie książki?. Staś i Nel.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy Średnia ocena:Nie ma leniuchowania, czas na naprawdę trudny quiz copiątkowy; Podajemy ci trzy słowa, odgadnij, o jakie miasto pytamy..

W pustynii i w puszczy.

Dasz radę?. Kategorie: Lektury, Quizy.. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Podaj swoje imię: Kto porwał dzieci?. Przed tobą trzy poziomy pytań.. Rozwiąż test!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy, Lektury szkolne, Henryk Sienkiewicz.. Dla uczniów, którzy znaleźli powieść Henryka Sienkiewicza na liście obowiązkowych lektur, taki quiz to również bardzo pożyteczne narzędzie - sprawdzian, czy czytali książkę z wystarczającą uwagą i czy są .Trudny test z W pustyni i w puszczy.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Test: Władysław Tarkowski brał udział w: a) Wiośnie Ludów b) powstaniu listopadowym c) I wojnie światowej d) powstaniu styczniowym Rozwiązanie - Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: a) "Pan Wołodyjowski" b) "Krzyżacy" .Test w pustyni i w puszczy - Pytanie - Lektury - Bryk.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt